کد خبر: 687657 A

شفر و کادرش باید بمانند و پاسخگوی نتایج ضعیف تیم باشند

دین محمدی در خصوص اینکه گفته می‌شود کادر فنی استقلال باید تغییر پیدا کند افزود: من چنین نظری ندارم شفر و کادرش باید بمانند و پاسخگوی نتایج تیم باشند

سیروس دین‌محمدی هافبک سابق استقلال در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص نتایج ضعیف استقلال اظهار داشت: به نظر من بازیکنان داخلی استقلال عملکرد خیلی خوبی در این هفته‌ها داشتند و مساله مهم عملکرد ضعیف بازیکنان خارجی این تیم بود. معلوم نیست چگونه جذب تیم شده‌اند.

وی ادامه داد: جباروف و تیام از استقلال رفتند و شما ببینید چه بازیکنانی به تیم اضافه شدند این بازیکنان در حد لیگ یک هم نیستند و امیدوارم در نیم‌فصل نفرات بهتری جایگزین آنها شوند. این بازیکنان نمی‌توانند گره‌ای از مشکلات استقلال را حل کنند.

دین محمدی در خصوص اینکه گفته می‌شود کادر فنی استقلال باید تغییر پیدا کند افزود: من چنین نظری ندارم شفر و کادرش باید بمانند و پاسخگوی نتایج ضعیف تیم باشند البته با این رقم قراردادی که مربی آلمانی و دستیارانش دارند برکناری آنها اصلا منطقی به نظر نمی‌رسید.

هافبک سابق استقلال در پایان گفت: هیئت مدیره استقلال باید تشکیل جلسه بدهند و با جلساتی که با اعضای کمیته فنی می‌گذارد شرایط استقلال را بهبود ببخشد.

استقلال سیروس دین‌محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر