کد خبر: 687610 A

مصطفی قنبرپور:

سرپرست تیم پرسپولیس در آستانه‌ی فینال لیگ قهرمانان آسیا به تعریف و تمجید از تیم خودی پرداخت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همه چیز مهیای انجام یک بازی خوب است. با توجه به زمانی که داشتیم تلاش شد تا اثر سفر و پرواز طولانی و اختلاف ساعت کاهش یابد. ریکاوری و تمرین خوبی انجام شده است و این اثر کم شده است. تمرینات و استراحت بچه‌ها به خوبی برنامه‌ریزی شد. تغذیه هم با کمک سفارت خیلی خوب بود.  بچه‌ها خودشان را آماده بازی کرده‌اند و آقای برانکو تدابیر خاصی را برای این بازی در نظر گرفته است.

وی ادامه می‌دهد: البته ایوانکوویچ برای همه بازی‌ها این کار را انجام می‌دهد و برنامه دارد ولی به هر حال این دو بازی خاص‌تر و سخت‌تر از دیگر مسابقاتی هستند که در آنها حضور داشتیم و توجه و تمرکز خاص خودش را طلب می‌کند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: قدرت‌های اول آسیا قرار است روبروی هم قرار بگیرند. پرسپولیس تا همین جا کاری کرده است که هیچ کس فکرش را نمی‌کرد. یادمان نرود که تا قبل از این، تیم‌های ایرانی فقط دو بار در لیگ قهرمانان به فینال رسیده بودند. بعد از اینکه تیم محروم شد و چند نفر از بچه‌ها هم جدا شدند، اگر کسی می‌گفت به فینال برسیم، بسیاری ته دلشان می‌گفتند خیال‌بافی است اما این تیم گویا ساخته شده که رویاها و نشدنی‌ها را محقق و شدنی کند.

قنبرپور خاطرنشان کرد: این بچه‌ها همین حالا هم قهرمان هستند. آنها به حد و مرزی رسیدند که دیگران نرسیدند. حالا دیگر آنها ول کن ماجرا نیستند و نمی‌خواهند کار را همین جا تمام شده ببینند. هر نتیجه‌ای که رقم بخورد به این تیم از کادر مربیان تا بازیکنان افتخار می‌کنیم ولی بچه‌ها واقعا ذهنشان این است که در همین بازی در خانه حریف، شانس خوبی را رقم بزنند تا در تهران بتوانیم نتیجه نهایی را رقم بزنیم و کاری که تیم‌های متمول غرب آسیا در سال‌های اخیر نتوانستند رقم بزنند را محقق کنند.

پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا کاشیماآنتلرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر