کد خبر: 687361 A

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما عالی هستیم. ترسی نداریم. می‌خواهیم از این بازی های بزرگ لذت ببریم و در تهران نمایشی بی نظیر و دیده نشده ارایه خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ با ابراز رضایت از بازیکنانش اظهار داشت: یک افتخار و خوشحالی بسیار بزرگ برای ما است که یک طرف فینال بزرگ آسیا هستیم. این سخت ترین مسابقه باشگاهی ما خواهد بود و از بین تیم های قدرتمندی به فینال رسیدیم.

وی ادامه می دهد: تیمی که به فینال می آید. تیمی که قهرمان سال قبل آسیا را شکست می دهد، خیلی خوب است ولی ما هم عالی هستیم، ترسی نداریم و دوست داریم از این بازی لذت ببریم. می خواهیم بهترین بازی را انجام بدهیم و بهترین نتیجه را بگیریم. مطمئنا در تهران و در بازی برگشت یک نمایش بی نظیر و دیده نشده خواهیم داشت.

برانکو در پاسخ به سوالی مبنی که با بازیکن سالاری مقابله کرده و تیمش ستاره محور نیست، خاطر نشان کرد: من ستاره ها را دوست دارم. ستاره ها برای هرتیمی مهم و تعیین کننده هستند ولی ستاره هایی که در خدمت تیم باشند. ما چنین ستاره هایی داریم.

وی افزود: نفراتی مثل بیرانوند، سید جلال، علیپور، منشا، کمال، شجاع و بقیه یا ستاره هستند یا در حال تبدیل شدن به ستاره های فوتبال هستند. این بازیکنان پرسپولیس را به فینال آسیا رسانده اند.

برانکو ایوانکوویچ فینال لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر