کد خبر: 687318 A

شیوه بازی کاشیما را می‌دانیم

هافبک پرسپولیس تهران در گفت و گو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا از اهمیت دیدار روز شنبه مقابل کاشیما آنتلرز گفت.

به گزارش ایلنا، کمال کامیابی‌نیا در گفت‌ و گو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص تقابل تیم با کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما هر دو دیدار کاشیما در نیمه نهایی را دیدیم و از شیوه بازی این تیم اطلاع داریم. می‌دانیم بازیکن شماره 9 کاشیما (یوما سوزوکی) و سرجینیو، دو بازیکن خطرناک آنها هستند. این دو، بازیکنان خیلی خوبی هستند و ما باید در طول مسابقه، توجه ویژه‌ای به آنها داشته باشیم.

او ادامه داد: من هم باید تمام تلاش خود را ارائه کنم تا پاس‌های در عمق بازیکنان کاشیما به دو مهاجم‌شان نرسد. می‌دانم پست من خیلی مهم است، اما سرمربی تیم ما همیشه تأکید می‌کند که من همزمان روی وظایف تهاجمی و تدافعی خود متمرکز شوم، چون همیشه باید تلاش کنم و حملات تیم را با دادن پاس به مهاجمان تیم آغاز کنم.

کامیابی نیا افزود: در غرب آسیا، تیم‌ها در خانه خود نسبت به خانه حریف بسیار قوی‌تر هستند. این تیم‌ها در خانه خود حریف‌شان را ناامید می‌کنند و ارائه بازی همیشگی در خانه حریفان بسیار سخت است، اما در شرق آسیا، تیم‌هایی چون کاشیما بازی یکسانی در خانه خود و خارج از خانه ارائه می‌کنند. روش بازی آنها تغییر نمی‌کند و به جای تلاش برای کسب تساوی، همیشه برای پیروزی می‌جنگند.

کامیابی‌نیا درباره کسب مقام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا گفت: قهرمانی در لیگ برتر ایران خیلی سخت است که ما این کار را بارها انجام داده‌ایم، اما قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا بسیار ویژه خواهد بود، چون برای اولین بار است که در فینال این رقابت‌ها حاضر می‌شویم. ما هر کاری که باعث می‌شود به جام قهرمانی آسیا دست پیدا کنیم، انجام می‌دهیم.

پرسپولیس کمال کامیابی نیا فینال لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر