کد خبر: 686816 A

سرمربی مس کرمان از تقابل با سپاهان در جام حذفی می‌گوید.

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص آخرین وضعیت مس کرمان اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی داریم و با انگیزه و آمادگی کامل تمرین می‌کنیم و آماده رقابت‌های لیگ یک و جام حذفی هستیم تا بتوانیم از تیم‌های موفق هم دو جام باشیم و نتایج خوبی کسب کنیم. خدا را شکر اوضاع تیم در جدول هم خوب است.

وی در مورد تقابل با سپاهان در جام حذفی عنوان کرد: سپاهان تیم خوب و پرمهره‌ای است که بازی‌های خوبی از خودش به نمایش می‌گذارد و مربی کاربلدی دارد و بازی بسیار سختی مقابل این تیم خواهیم داشت ولی بچه‌ها انگیزه زیادی دارند که بتوانند بازی خوبی از خودشان نشان داده و عملکردشان را در این بازی محک بزنند.

سرمربی مس در مورد اینکه آیا این تیم برابر سپاهان از پیش بازنده محسوب می‌شود یا برای برد به زمین می‌رود گفت: شاید تفاوت دو تیم به دلیل اینکه در دو سطح متفاوت بازی می‌کنند زیاد به نظر برسد ولی واقعاً اینطور نیست و ما اگر قرار بود از پیش بازنده باشیم اصلاً وارد زمین نمی‌شدیم. جام حذفی فرصت خوبی برای تیم‌هایی مثل ما است که بازیکنان بتوانند خودشان را نشان بدهند و انگیزه زیادی برای این بازی دارند.

دست‌نشان در مورد نتایج اخیر سپاهان هم گفت: وجه مشترک ما و سپاهان این است که دو تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر و لیگ یک هستیم و هر دوی ما در رتبه دوم جدول قرار داریم و این می‌تواند تقابل ما را جالب کند.

وی در رابطه با آمادگی بالای این روزهای کی‌روش استنلی، مهاجم برزیلی حریف هم عنوان کرد: مهاجم خیلی خوب و کاربلدی است و همانطور که نشان داد شاید یک فرصت در طول 90 دقیقه برایش کافی باشد تا گلزنی کند ولی به هیچ وجه غیر قابل مهار نیست و ما طبق آنالیزهایی که داشتیم برای مهار او برنامه داریم و باید دید تا چه حد می‌توانیم این برنامه‌ها را در زمین پیاده کنیم.

سرمربی مس کرمان در مورد وضعیت بازیکنان تیمش هم گفت: سجاد حیدری از تیم ما سرمای بدی خورده است و به شدت بیمار است و وضعیت نا معلومی برای این بازی دارد. حامد محمودی را هم مدتی است به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم ولی سایر بازیکنان ما مشکلی نخواهند داشت.

دست نشان در مورد شرایط میزبانی هم عنوان کرد: همه چیز محیای برگزاری یک بازی خوب است و زمین چمن خوبی هم داریم که باعث می‌شود دو تیم بدون مشکل بازی کنند.

جام حذفی مس کرمان سپاهان اصفهان نادر دست‌نشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر