کد خبر: 686790 A

سرمربی کاشیما آنتلرز در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، گو اویوا سرمربی تیم کاشیما آنتلرز ژاپن در نشست خبری پیش از دیدار با سرزو اوزاکا اظهار داشت: بعد از بازی دور برگشت مرحله نیمه نهایی بازیکنان من شرایط را درک کرده اند و با تجربه بیشتری در این بازی حاضر خواهند شد.

وی درباره اینکه تیمش در بازی برگشت نیمه نهایی در هشت دقیقه سه خورد اما توانست به مسابقه برگردد و اینکه توسط تیمهایی که پرس می کنند به مشکل می خورد خاطرنشان کرد: مساله مهم این است که ما به فینال رسیدیم و به خواسته خود رسیدیم. پیشرفت را در بازیکنانم می بینم. حالا ما به بازی مقابل سرزو فکر می کنیم. 4 مسابقه سرنوشت ساز و حساس پیش روی ماست و شنبه باید با قهرمان ایران یعنی پرسپولیس پیکار کنیم.

سرمربی کاشیما در ادامه خاطرنشان کرد: همیشه سخت تلاش می کنیم و هدفمان رسیدن به پیروزی است. می خواهم اکتبر را با یک برد خوب به اتمام برسانم و تا جدال با پرسپولیس 90 دقیقه فاصله داریم. رده پنجم با رده سوم تفاوت بسیار زیادی دارد اما از لحاظ امتیازی تنها 5 امتیاز تفاوت داریم و می شود آن را جبران کرد. حریف ما دو امتیاز از ما کمتر دارد ومی توانیم با شکست آنها یک پله صعود کنیم. 

وی در پایان گفت: مهمترین مساله این است که بازیکنان و مدیریت و هواداران به من اطمینان داشته باشند و بدانند که می خواهم در همه مسابقات برنده باشم.

پرسپولیس کاشیما آنتلرز ژاپن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر