کد خبر: 686780 A

هافبک ماشین‌سازی از اهداف بزرگ این تیم در جام حذفی خبر می‌دهد.

توحید غلامی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص وضعیت تیمش پیش از دیدار با نساجی گفت: شاید یک امتیاز از دیدار خارج از خانه مقابل نساجی رضایتبخش باشد اما هدف ماشین سازی سه امتیاز و پیروزی بود که از دستیابی به آن ناکام ماندیم. فرصت‌های خوبی هم داشتیم که متاسفانه به گل نرسیدیم. ما به دنبال این هستیم تا به رده‌های بالای جدول برسیم و در هر بازی با هدف کسب امتیاز به میدان می‌رویم.

وی ادامه داد: اکنون جام حذفی را پیش رو داریم. دیدار سختی است و اصلا اینطور نیست که بخواهیم حریف را دست کم بگیریم. آنها به هیچ عنوان ضعیف نیستند و از پتانسیل هوادار و انگیزه برخوردارند و به واسطه آن به این مرحله رسیده‌اند. ما نیز هدف بزرگی در این رقابت‌ها داریم و نمی‌خواهیم حریف را دست کم بگیریم و با این کار حکم حذف خودمان را امضا کنیم.

غلامی با اعلام اینکه تیمش اهداف بزرگی در این جام در ذهن دارد گفت: آقای مهاجری مربی کاربلد و فوق العاده‌ای است. ریتم کاری و فنی تیم با حضور ایشان پیشرفت بزرگی داشته است. ما اکنون تنها برای پیروزی می‌جنگیم و در جام حذفی نیز هدف بزرگی داریم. مطمئنا خودمان را مدعی قهرمانی می‌دانیم و برای آن خواهیم جنگید. چرا ماشین سازی نباید قهرمان جام حذفی شود؟ ما هم از حیث بازیکن و هم کادرفنی شرایط مناسبی داریم و اگر دچار بدشانسی نشویم برای این هدف بزرگ خواهیم جنگید.

توحید غلامی که سابقه حضور در گیلان و تیم سپیدرود را دارد درباره تقابل با داماش می‌گوید: گیلانی‌ها صادقانه تیم خود را حمایت می‌کنند و عشق بزرگی به آن دارد که شاید حسرت برانگیز باشد. اگر چنین تماشاگران و پتانسیلی در تیم ما هم وجود داشت دستیابی به اهداف‌مان نزدیک‌تر هم می‌شد. کاملا می‌دانیم که برای رسیدن به این مساله که هوادار جذب کنیم نیاز است که به نتایج خوبی در لیگ دست پیدا کنیم و این موفقیت ادامه دار باشد. شاید با قهرمانی در جام حذفی و سورپرایز لیگ توانستیم ما هم به جمع تیم‌هایی که هوادار دارند اضافه شویم. با این حال در شرایط فعلی واقعا از همین تعداد تماشاگرانی که برای حمایت ما به استادیوم می‌آیند نیز تشکر می‌کنیم و قدردان آنها هستیم. قول می‌دهیم برابر داماش نمایش موفقی داشته باشیم و به جواز صعود برسیم و مسیرمان را ادامه دهیم.

جام حذفی فوتبال ماشین سازی تبریز توحید غلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر