کد خبر: 686723 A

آمار نشان می‌دهد مصدومیت‌های بازیکنان تاثیرگذار رئال مادرید تاثیر مستقیمی در نتایج اخیر تیم تحت هدایت یولن لوپتگی داشته است.

به گزارش ایلنا، با توجه به آخرین مصدومیت مارسلو و ماریانو دیاز و همچنین واران که مجبور به ترک زمین در بازی برابر بارسلونا شد، آسیب دیدگی‌ها کماکان ادامه دارند تا در روند نتیجه گیری رئال مادرید تاثیرگذار باشند.

یولن لوپتگی پیش از اینکه به دنبال شکست 5 بر یک مقابل بارسلونا ورزشگاه نیوکمپ را ترک کند، اعلام کرد علیرغم اینکه مایل نیست به دلیل شکست عذرخواهی کند، واقعیت این است که مسائل مربوط به آمادگی جسمانی در هفته‌های اخیر نقطه ضعف رئال بوده است.

در سه ماه اخیر از رقابت‌هایی که لوس بلانکوس در آن حضور داشته، 9 بازیکن از 14 مورد آسیب دیدگی رنج برده‌اند که بدون شک این غیرممکن است که تاثیری روی نتیجه گیری تیم نداشته باشد. ناگفته نماند فصل گذشته تیم تحت هدایت زین الدین زیدان با 37 مورد مصدومیت مقابله کرده بود.

به دلیل مصدومیت عضلانی دنی کارواخال و مارسلو به عنوان دو گزینه مورد اعتماد در کناره‌های خط دفاعی غایب بودند و همچنین گرت بیل و کریم بنزما هم به دلیل عدم تناسب اندام نتوانستند به لوپتگی کمک کنند. صرف نظر از عمل جراحی ایسکو به دلیل آپاندیس بسیاری از آسیب دیدگی‌های فیزیکی بازیکنان تاثیر جبران ناپذیری را روی عملکرد رئال مادرید داشته است.

اینوگرافی نشریه مارکا از میزان دوری بازیکنان رئال مادرید طی چند ماه اخیر را مشاهده می‌کنید:

 

رئال مادرید مصدومیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر