کد خبر: 686719 A

به دنبال برکناری یولن لوپتگی از هدایت رئال مادرید تنها دو بازیکن این تیم حاضر به قدردانی از زحمات سرمربی اسپانیایی در مدت کوتاه همکاری با قهرمان اروپا شدند.

به گزارش ایلنا، رئال مادرید دوشنبه شب به صورت رسمی اعلام کرد یولن لوپتگی از هدایت این تیم کنار گذاشته شده است. سرمربی اهل باسک در پیامی از از هواداران و اعضای باشگاه تشکر کرد و همچنین قدردانی زحماتی بود که شاگردانش در مدت زمان کوتاه سرمربیگری او روی نیمکت قهرمان اروپا، انجام داده بودند.

با این حال تمام بازیکنان رفتار متقابلی با او نداشتند! همانطور که روز گذشته شاهد بودیم تنها تونی کروس و ماریانو دیاز در پیامی از لوپتگی تشکر کردند.

ماریانو برای سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا نوشت: من همیشه از یولن لوپتگی، یکی از افرادی که امکان بازگشت من به رئال را فراهم کرد، سپاسگزارم. در آینده بهترین‌ها را برای شما آرزو می‌کنم، اکنون تنها برای کنار آمدن با وضعیت، ما باید در کنار هم مبارزه کنیم.

دیار

چند ساعت بعد، کروس هافبک آلمانی رئال مادرید برای قدردانی از لوپتگی نوشت: بزرگترین شکست برای بازیکنان زمانی است که یک سرمربی باید برود. به خصوص در این مورد، زیرا او یک سرمربی عالی و یک شخص عالی است. با تشکر از شما، یولن!

کروس

رئال مادرید تونی کروس یولن لوپتگی ماریانو دیاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر