کد خبر: 686710 A

محمد دانشگر در بازی با سایپا نمایش امیدوارکننده‌ای داشت و تا حدودی خاطرات تلخ بازی با السد را که منجر به شکست استقلال شد از یاد‌ها برد اما نمایش ضعیف این بازیکن در بازی با سپاهان دوباره او را زیر تیغ انتقاد‌ها قرار داد.

 به گزارش ایلنا، دانشگر در صحنه‌ای که استقلال گل را پذیرفت عملکرد بسیار ضعیفی داشت و درحالی که می‌توانست با سرعت عمل و دقت بالا مانع از رسیدن توپ به استنلی کی‌روش شود، تعلل کرد تا این بازیکن به راحتی دروازه استقلال را باز کند.

 عملکرد ضعیف دانشگر حتی با انتقاد مربیان استقلال هم همراه شده و آنها در آنالیز بازی استقلال مقابل سپاهان به این نتیجه رسیده‌اند که مدافع میانی‌شان در صحنه گل سپاهان مقصر بوده است. دانشگر پیش‌تر هم با نمایش ضعیف در بازی آسیایی استقلال مقابل السد خیلی‌ها را نا‌امید کرده بود اما شفر دوباره به این بازیکن فرصت داد تا شاید در ترکیب استقلال جایگاه ثابتی را برای خودش به دست آورد که نتیجه اصرار شفر به بازی گرفتن از دانشگر شکست دیگری برای استقلال بود.

شاید اگر دست شفر در خط دفاع باز بود این بازیکن را از دایره مردان کلیدی‌اش خارج می‌کرد اما مصدومیتی که برای منتظری به وجود آمده همچنان درهای شانس را به روی این مدافع پراشتباه باز می‌گذارد تا دوباره در ترکیب استقلال قرار بگیرد.

 البته این احتمال وجود دارد که در بازی آتی استقلال مقابل سایپا در جام حذفی وینفرد شفر از زوج چشمی-سهرابیان در قلب خط دفاع بازی بگیرد و بعد از مدت‌ها به فرشاد محمدی مهر در دفاع راست بازی دهد و میلاد زکی‌پور را هم طبق معمول در دفاع چپ قرار دهد.

استقلال بازی جام حذفی سایپا قلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر