کد خبر: 686240 A

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پس از دیدار برابر بارسلونا پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، یولن لوپتگی پس از شکست شاگردانش مقابل بارسلونا در نیوکمپ اظهار کرد: این یک شکست سخت و ضربه ای مهلک است به خصوص که در زمین بارسلونا رقم خورده باشد. در نیمه دوم موقعیت هایی برای برگرداندن نتیجه داشتیم که استفاده نکردیم. در نیمه اول بارسا تیم بهتری بود هرچند که موقعیت زیادی هم خلق نکرد.

او ادامه داد: در نیمه دوم بسیار بهتر شدیم و شانس های زیادی از دست دادیم. در نهایت گل سوم بارسا از لحاظ روحی ما را در هم شکست. نتیجه پایانی اغراق آمیز است و بیانگر واقعی آنچه در زمین رخ داد نیست اما در هر صورت باید آن را قبول کرد. همانند بازیکنانم غمگینم. شوک بدی است ولی انرژی دارم و می خواهم با قدرت ادامه دهم.

سرمربی رئال گفت: به این تیم ایمان دارم. همه چیز در هفته های اخیر به ضر ما پیش رفته ولی به تیمم اطمینان دارم. این تیم برای ادامه فصل توان کافی را دارد. برای ادامه کار در رئال از انرژی کافی برخوردارم. تا الان گلایه ای نداشته ام و نخواهم داشت. نمی توانم هیچ بازیکنی را سرزنش کنم. هدفم ریکاوری روحی بازیکنانم است. امروز در نیمه دوم در دقایق بسیاری برتر از بارسا بودیم ولی وقتی تمام کنندگی لازم را نداشته باشید، از لحاظ ذهنی صدمه می بینید و  با گل سوارز که حساب کار را 3-1 کرد؛ همین اتفاق برای مان رخ داد. 

لوپتگی در پایان گفت:سه هفته بسیار بد را پشت سر گذاشته ایم و هر اتفاقی که فکرش را بکنید برای مان افتاد. بارسا امشب در تمام کنندگی بهتر از ما بود و پیروز شد. مسئول فنی این شکست مسلما من هستم ولی اینجا همه باهم می بریم و باهم می بازیم. مطمئنم که در انتهای فصل، رئال قهرمان خواهد شد. فقط باید از لحاظ روحی خودمان را بازیابی کنیم. همه چیز به خودمان بستگی دارد؛ چون از بیرون قرار نیست کسی به ما کمک کند.»

بارسلونا رئال مادرید ال‌کلاسیکو یولن لوپتگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر