کد خبر: 686203 A

معاون اجرایی باشگاه استقلال بازی به غیر از ورزشگاه آزادی را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره شایعه تغییر محل برگزاری دیدار استقلال و سایپا گفت: ما پیش از این به سازمان لیگ اعلام کردیم که آزادی ورزشگاه تحت اجاره استقلال است و این ورزشگاه را به سازمان لیگ در ابتدای فصل معرفی کردیم و نمی توانیم در زمین دیگری به میدان برویم.

مباشری در واکنش به این موضوع که مسئولان مجموعه آزادی اعلام کردند نمی توانند میزبان استقلال و سایپا باشند، بیان کرد: حق دارند این را بگویند زیرا آنها می خواهند بازی را برای دیدار آسیایی آماده کنند اما ما نیز نمی توانیم در زمین دیگری به میدان برویم و به همین دلیل بازی باید به زمان دیگری موکول شود. شرایط مصدومیت بازیکنان ما و عادت بازیکنان به دیدارهای خانگی در آزادی اجازه نمی دهد که ما ورزشگاه خود را تغییر دهیم.

معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره تغییر برنامه دیدار با پدیده، بیان کرد: دوستان فراموش کرده بودند که بازی فینال 19 آبان برگزار می شود و بازی ما که 2 آبان بود را به 18 آبان منتقل کردند و حالا متوجه این موضوع شدند. موضع باشگاه در این باره نیز کاملا مشخص است و ما در ورزشگاهی جز آزادی به میدان نخواهیم رفت زیرا منافع هر باشگاهی این است که در استادیوم خانگی به مصاف حریفان برود.

بازی باشگاه استقلال زمین معاون ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر