کد خبر: 686166 A

تیم اکسین البرز نتوانست در خانه مقابل تیم قشقایی شیراز به برتری دست یابد.

به گزارش ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم اکسین البرز و قشقایی شیراز از ساعت 15 و در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، قشقایی موفق شد میزبانش را با نتیجه 2-1 شکست دهد.

در این بازی که باحضور هواداران دو تیم رنگ و بوی حساسی گرفته بود، ابتدا قشقایی شیراز موفق شد از حریفش پیشی بگیرد. قشقایی موفق شد با گل دقیقه 34 محمد مهری، از اکسین جلو بیفتد و مقدمات را برای برتری‌اش آماده کند.

البته اکسین در همان ابتدای نیمه دوم فرصت داشت تا از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی بکشاند اما ضربه یاسر فیضی با بدشانسی به بیرون رفت تا اکسین در این بازه زمانی به گل نرسد. در ادامه بازی، شاهین شفیعی هافبک شوت زن تیم اکسین، با شوتی از راه دور موفق شد دروازه حریف را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

این اما پایان کار نبود و در لحظات پایانی بازی، حسین صالحی موفق شد گل دوم را برای قشقایی به ثمر برساند تا کاکوها شکست تلخی را برای کمالوند رقم زده باشند. البته این اولین بار نیست که قشقایی مقابل حریفی قدرتمند نتیجه می‌گیرد و آنها هفته قبل نیز موفق شدند گل گهر را در خانه خود متوقف کنند.

ترکیب دو تیم؛

قشقایی؛ مسلم حق شناس - سروش سعیدی - حسین چیگینی - امید کریمی - کیانوش اقبالی - مسعود اسدی -  علی حسامی - رسول بهاروندی - هادی خادم - جواد عباسی - محمد مهری

سرمربی: مهدی فروردین

اکسین؛ داوود نوشی صوفیانی - فرید محمدی زاده - مصطفی اکرامی - شاهین شفیعی - علی زینالی - میرهانی هاشمی - مرتضی اسدی - کیوان امرایی - محمد ابراهیمی - محمود شفیعی - یاسر فیضی

سرمربی: فراز کمالوند

گفتنی است قشقایی شیراز با این پیروزی، 15 امتیازی شد و اکسین نیز با همان 12 امتیاز در جدول قرار گرفت.

انقلاب بازی جدول فوتبال قشقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر