کد خبر: 686155 A

آلومینیوم اراک در خانه‌اش موفق شد تیم خونه به خونه را در دیداری نزدیک شکست دهد.

به گزارش ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم آلومینیوم اراک و خونه به خونه بابل از ساعت 15 در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف هم رفتند که ماحصل تلاش دو تیم در پایان نود دقیقه، برد 1-0 آلومینیوم مقابل خونه به خونه بود.

در این بازی که با حملات دامنه‌دار آلومینیوم آغاز شد، در نیمه اول چنگی به دل نزد و از آنجایی که مربیان دو تیم در بحث آنالیز فوق‌العاده هستند، نیمه دوم به مراتب بهتری را شاهد بودیم. در نیمه دوم این بازی، بارها دو تیم در آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما با درخشش گلرهای دو تیم و مدافعین رو به رو شدند تا اینکه غفل دروازه‌ها در دقایق پایانی شکست.

در دقیقه 92، میثم آقایی مهاجم اراکی تیم آلومینیوم موفق شد غفل دروازه شیرهای شمال را باز کند و گرچه سخت، اما به هر حال 3 امتیاز ارزشمند را برای تیم شهرش به ارمغان بیاورد. البته اخراج اسماعیل کیانی مهاجم خونه به خونه در دقیقه 63 نیز در برد آلومینیوم نقش زیادی داشت و سبب شد تا فشار بابلی‌ها روی دروازه آلومینیوم کمتر شود و حریف نیز به جلو بیاید.

ترکیب دو تیم؛

آلومینیوم؛ آیدین قویدل - مجید ایوبی - رامتین سلیمان زاده - امید نظامی پور - ایمان باصفا - روح الله نعمتی - مهدی ترکمان - مهدی خیری - سید مهدی حسینی - رضا معقولی - میثم آقایی

سرمربی: محمد ربیعی

خونه به خونه؛ رضا حیدری - امید سام کن - میلاد احمدی - حسین رسولی - احسان پورشیخعلی - حمید نعمتی - میلاد ابطحی - پویا پورعلی - میثم آقابابایی - محمود مطلق زاده - رضا آقابابایی

سرمربی: علی نظرمحمدی

گفتنی است آلومینیوم اراک با این پیروزی، 15 امتیازی شد و خونه به خونه نیز باهمان 5 امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

امام خمینی بازی جدول فوتبال آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر