کد خبر: 686140 A

دو تیم فجرسپاسی و مس رفسنجان به تساوی 1-1 دست یافتند.

به گزارش ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم فجرسپاسی و مس رفسنجان در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند و امتیازات را تقسیم کردند.

در این بازی، ابتدا مس رفسنجان مقابل فجر به گل رسید. سید احمد حیات منش مدافع تیم مس رفسنجان با اعلام پنالتی توسط داور مسابقه پشت توپ ایستاد و با ضربه‌ای دقیق، موفق شد دروازه حریف را باز کند. این پایان کار در نیمه اول نبود و در اواخر نیمه اول و در دقیقه 41، اسماعیل بابایی وینگر فجرسپاسی موفق شد بازی را به تساوی بکشاند تا فجر با شکست راهی رختکن نشود. در نیمه دوم نیز دو تیم ره به جایی نبردند و در نهایت این بازی به تساوی 1-1 ختم شد.

این تساوی، علاوه بر آنکه به فجر و مس رفسنجان کمکی نکرد تا از میانه‌های جدول فاصله بگیرند، بلکه سبب هدیه دو امتیاز ارزشمند این مسابقه به رقبای این دو تیم شد. دو امتیازی که در ادامه فصل، قطعا به مدد دو تیم می‌توانست بیاید.

ترکیب دو تیم؛

فجرسپاسی؛ پیمان سلمانی - سید جلال عبدی - مهدی کربلایی - رامین دهقانی - حمید جوکار - حسین بهرامی - عباس بوعذار - محمدحسین کریم زاده - مجتبی حقدوست - علی امیری - اسماعیل بابایی‌

سرمربی: مجید صالح

مس رفسنجان؛ نیما علیپور - محسن ورزکار - سید احمد حیات منش - سید کاظم حیات منش - حسین علیپور - علی اکبرحیدری نیا - علی مرزبان - حمید طاهری فرد - اکبرصغیری - محمدحسین مهرآزما - امین مشایخ

سرمربی: میشو کریستیچوویچ

گفتنی است فجرسپاسی با این تساوی 7 امتیازی شد و همچنین مس رفسنجان نیز 7 امتیازی شده و تغییری در رتبه‌شان در جدول حس نشد.

بازی جدول فوتبال مس رفسنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر