کد خبر: 686124 A

گل گهر سیرجان در خانه خود مقابل اروند خرمشهر به برتری دست یافت.

به گزارش ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم گل گهر سیرجان و اروند خرمشهر از ساعت 14:45 امروز به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه این بازی، گل گهر موفق شد در ورزشگاه امام علی سیرجان 3-0 اروند را شکست دهد.

در این بازی، گل گهر همانند بازی‌های قبلی در دقایق اولیه سوار بازی شد و در دقیقه 20 بازی، توسط حمید گلزاری به گل رسید. از سایر اتفاقات این بازی در نیمه اول، ضربه محمدجواد محمدی مهاجم اروند خرمشهر بود که به تیرک دروازه گل گهر اثابت کرد و تبدیل به گل نشد.

باتوجه به خستگی اروند از حضور مارکوپولی‌اش در سیرجان، آنها از دقیقه 85 به بعد دو گل دریافت کردند. ابتدا مهرداد آوخ موفق شد دروازه اروند را باز کند و در دقیقه 92 نیز با اعلام ضربه پنالتی توسط داور، گل گهر توسط پیمان رنجبری به گل سوم خود نیز دست پیدا کرد.

محمدجواد محمدی مهاجم جوان اروند خرمشهر نیز در دقیقه 75 بازی توسط داور مسابقه با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد.

ترکیب دو تیم؛

گل گهر؛ مهرداد بشاگردی - علیرضا ابراهیمی - بهمن کامل - علی فربانخانی - علیرضا زندوی - پیمان نامور - امین پورعلی - محسن آذرپاد - حمید گلزاری - مهرداد آوخ - پیمان رنجبری

سرمربی: وینگو بگوویچ

اروند؛ حسین ناییجی ـ بهتاش میثاقیان ـ ابراهیم کریمی ـ وحید عسکری ـ حمید نعمتی ـ محمد سلیمان علیزاده ـ امین رضایی ـ علی پورمحمد ـ بهادر عبدی ـ محمد مهدی عسکری ـ محمد جواد محمدی

سرمربی: اکبر میثاقیان

گفتنی است گل گهر سیرجان با این پیروزی، 20 امتیازی شد و در جدول جدول قرار گرفت و در آن سو نیز اروند همان 10 امتیازی باقی ماند.

امام علی بازی جدول فوتبال خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر