کد خبر: 685952 A

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان تاکید کرد: هدف اصلی ما در اردوی پرتغال رسیدن به هماهنگی برای مسابقات جام بین قاره‌یی است.

به گزارش ایلنا، حمید بهزادپور در ابتدا گفت: اردوی بسیار خوبی در کشور پرتغال برگزار کردیم که کمک شایانی به بازیکنان جوان تیم کرد تا با شیوه بازی بازیکنان اروپایی آشنا شوند و در شرایطی سخت مانند ماسه متفاوت بتوانند به تجربیات خود اضافه کنند.

او ادامه داد: تفاوت‌های زیادی بین این اردو با اردوهای داخلی که پیش از این برگزار کردیم وجود دارد، به هرحال شرایط اردوها در داخل کشور پس از مدتی از تنوع خارج می‌شود و بازیکن به شرایط عادت می‌کند، اما این‌جا در پرتغال شرایط واقعا متفاوتی وجود داشت، هم از نظر بازی درون اردویی و هم شرایط ماسه و حتی شرایط جوی همه چیز متفاوت است.

بهزادپور افزود: هدف ما بازیکنان در تمامی تمرینات و بازی‌های درون اردویی در کشور پرتغال را مسابقات جام بین قاره‌یی تشکیل داده است. به طوری که تلاش کردیم به حداکثر هماهنگی برسیم. به هرحال تیم دچار تغییراتی شده و نیاز بود برای مسابقات جام‌ بین قاره‌یی به این سطح از آمادگی و هماهنگی برسیم.

وی در ادامه گفت: بازیکنان جوان اضافه شده به تیم از سطح بسیار بالایی برخوردارند. تک تک بازیکنان تیم ملی زیرنظر کادرفنی مشغول انجام تمرینات هستیم و امیدواریم در مسابقات پیش‌رو نتایج خوبی کسب کرده است.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران حمید بهزادپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر