کد خبر: 685849 A

منابع تعمیرات و بازسازی آزادی را فراهم کردیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر چه به لحاظ مالی برای وزارت ورزش و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کار سخت بود اما منابع تغییرات و بازسازی ها را برای آزادی تامین کردیم.

به گزارش ایلنا، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان گفت: اراده دستگاه‌ها و نهادهای مختلف این است که بتوانیم در فینال جام قهرمانان آسیا هم در برگزاری و هم در نتیجه، آبرومندانه ظاهر شویم تا بعد از حدود سه دهه، جام باشگاه های آسیا را به مردم ایران هدیه کنیم.

وی افزود: ما هم باید از همه ابزارها و ظرفیت ها برای ایجاد شور و نشاط و شفاف بین مردم استفاده کنیم. امروز هیچ ابزاری ارزان‌تر و کارآمدتر از ورزش و به ویژه فوتبال برای ایجاد سلامتی، شور و نشاط و پر کردن اوقات فراغت مردم، نیست. با برگزاری یک مسابقه فوتبال اوقات فراغت چند ده میلیون ایرانی پر می شود و موجب غرور و وحدت ملی می‌شود.

سلطانی‌فر با اشاره به اینکه خوشحالیم که امروز فینالیست یک تیم ایرانی است، عنوان کرد: قطعاً همه جامعه ورزش به پرسپولیس به عنوان تیم ملی نگاه خواهند کرد و همه باید یک صدا و همدل برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم چون پیروزی پرسپولیس پیروزی ورزش ایران است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ستاد اجرایی برگزاری فینال جام قهرمانان آسیا با محوریت فدراسیون فوتبال تشکیل می شود، خاطرنشان کرد: پیشنهاد می کنم هر روز این جلسه با حضور نمایندگان همه دستگاه های ذیربط از جمله صدا وسیما، وزارت خارجه، نیروی انتظامی، استانداری و دادستانی تشکیل شود تا با کمک هم روزانه مسائل را بررسی کنیم و بتوانیم با یک هماهنگی مناسب مسائل و مشکلات را از پیش رو برداریم.

وزیر ورزش تاکید کرد بلیت فروشی این مسابقه باید صد در صد الکترونیکی باشد و هیچ گونه بلیتی در محل ورزشگاه فروخته نشود.

وی یادآور شد: الزامات بین المللی در این مسابقه داریم که دو طرفه است. کنفدراسیون فوتبال اسیا ملاحظات قانونی و فرهنگی ما را در نظر می گیرد. در همین یک ماه اخیر که مشکلات و ایرادات کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه آزادی مطرح شد با کمک مدیر عامل شرکت توسعه و همکارانشان، در همین مدت کوتاه تلاشهای زیادی برای برطرف کردن ایرادات انجام شد و اگر چه به لحاظ مالی برای وزارت ورزش و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کار سخت بود اما این کار را انجام دادیم و منابع این تغییرات و بازسازی ها را تامین کردیم تا ان شاءالله با کمک هم موجبات عزت و سربلندی ایران و ایرانی در میزبانی این رویداد مهم را فراهم کنیم.

وزیر ورزش و جوانان مسعود سلطانی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر