کد خبر: 685783 A

پس از دیدار لسترسیتی و وستهام در مسابقات لیگ برتر انگلیس، هلی کوپتر مالک باشگاه لسترسیتی دچار سانحه شد و در نزدیکی ورزشگاه کینگ پاور سقوط کرد.

به گزارش ایلنا، تصاویر تلویزیونی پس از پایان دیدار دو تیم وستهام و لسترسیتی در لیگ جزیره نشان می‌دهد، ویچای سریواداناپارابا، مالک باشگاه لسترسیتی با هلی کوپتری آبی رنگ ورزشگاه کینگ پاور را ترک می‌کند و چند دقیقه بعد جیک هامپری، گزارشگر تلویزیونی در توییترش اعلام می‌کند: هلی کوپتر مالک باشگاه لسترسیتی در پارکینگ سقوط کرد... خبر دیگری نیست.

سریواداناپاراباکه مالک شرکت کینگ پاور است، در سال 2010، باشگاه لسترسیتی را خریداری کرد و در ماه فوریه، رئیس هیئت مدیره شد. 

طبق اخبار اولیه شنیده می‌شود در کنار مالک باشگاه، مدیر ورزشی لسترسیتی هم در هلی کوپتر حضور داشته است. پلیس و آمبولانس به سرعت به محل حادثه رسیدند ولی هنوز هویت سرنشینان هلی کوپتر مشخص نیست.

باشگاه لسترسیتی یک ساعت پس از این اتفاق در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما در حال کمک رسانی به پلیس و اورژانس پس از حادثه حوالی استادیوم کینگ پاور هستیم. هنگامی که اطلاعات بیشتر تأیید شد، باشگاه یک بیانیه دقیق تر منتشر می کند.

The helicopter in flames

The helicopter up in flames

شاهدان عینی می‌گویند کنترل هلی کوپتر از دست خلبان خارج شده بود و پس از چند دور چرخیدن در هوا در نهایت این پرنده سقوط کرد. پس از تلاش‌ آتش نشانان و نیروهای امنیتی در نهایت آتش با گذشت نزدیک به یک ساعت خاموش شد.

تصاویری پس از اطفای حریق هلی کوپتر

Untitled

سه باشگاه استوک سیتی، دربی کانتی و ولورهمپتون با ارسال پیام‌هایی با طرفداران لسترسیتی ابراز همدردی کردند.

* پلیس لستر اعلام کرد نیروهای این ارگان در کنار سایر خدمت رسان‌ها حضور دارند ودر صورتی که اطلاعات جدیدی کسب کنند در اعلامیه بعدی منشتر می‌شود.

* اتحادیه فوتبال انگلیس در بیانیه‌ای نوشت: افکار همه ما پس از تصادف هلی کوپتر در حوالی استادیوم کینگ پاور پس از مسابقه امشب به همراه باشگاه لسترسیتی است.

* باید منتظر تایید رسمی پلیس محلی یا نیروهای امدادی باشیم تا هویت سرنشینان هلی کوپتر مشخص شود.

De helikopter van Leicester-eigenaar Vichai Srivaddhanaprabha.

*تصویر جدیدی که حضور سریواداناپارابا در هلی کوپتر را تعیین می‌کند.

تصاویر اسکای اسپورت از محل آتش سوزی:

حجم ویدئو: 559.83K | زمان ویدئو: 00:00:19
آتش سوزی هلی کوپتر لسترسیتی مالک باشگاه لسترسیتی ویچای سریواداناپارابا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر