کد خبر: 685770 A

هفته نهم لیگ دسته اول

دیدار گل گهر سیرجان و کارون اروند خرمشهر در حالی عصر یکشنبه در ورزشگاه امام علی سیرجان برگزار می‌شود که گفته می شود هوای سیرجان در این روز بارانی است.

به گزارش ایلنا، هفته نهم لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان عصر یکشنبه برگزار می‌شود و در یکی از مهمترین دیدارهای هفته گل گهر سیرجان از ساعت ۱۴:۳۰ میزبان اکبر میثاقیان و شاگردان او در اروند خرمشهر است.

گل گهر سیرجان که هفته گذشته در شیراز در یک بازی پرگل مقابل قشقایی شیراز متوقف شد و صدر جدول را به مس کرمان رقیب هم استانی اش واگذار کرد در هفته ای که مس و دست نشان با قرعه استراحت رو به رو هستند می تواند با پیروزی بر اروند صدرنشینی را پس بگیرد.

شاگردان بگوویچ که در ۸ بازی ۲۰ گل به ثمر رسانده اند و بهترین خط حمله  لیگ را یدک می کشند و در هر ۳ دیدار خانگی پیروز شده قصد امتیاز دادن به هیچ تیمی در سیرجان را ندارند و با انگیزه حفظ روند پیروزی های خانگی به میدان می روند.

سیرجانی ها از ۸ بازی گذشته ۱۷ امتیاز دشت کرده اند و در رده دوم جدول ایستاده اند.

در آن سوی میدان اکبر میثاقیان است و تیمی که همچنان داعیه صعود به لیگ برتر دارد.

خرمشهری ها هر چند که تا کنون امتیازات لازم را جمع نکرده اند و در میانه جدول به امید روزهای بهتر تلاش می کنند اما میثاقیان نشان داده مربی ای نیست که به راحتی پا پس بکشد و از هدف خود کوتاه بیاید. بنابر این می توان گفت دیدار گل گهر و کارون اروند خرمشهر یک بازی ۶ امتیازی برای هر دو تیم محسوب می‌شود و هر یک از تیم ها با پیروزی در این دیدار شرایط ویژه ای در جدول پیدا می کنند.

اروند خرمشهر با ۸ گل زده و ۹ گل خورده عملکرد متوسطی از این حیث دارد و به طور متوسط در هر بازی یک گل خورده و یک گل زده است.

این تیم هفته گذشته با شکست در خرمشهر مقابل مس کرمان زمینه صدرنشینی رقیب گل گهر را فراهم کرد و حالا این سیرجانی ها هستند که برای پیروزی در دیدار خانگی و صدرنشینی لحظه شماری می کنند.

حضور و حمایت پرشور هواداران سیرجانی در ورزشگاه امام علی میتوان  در موفقیت گل گهر و صدرنشینی نقش مهمی ایفا کند.

امام علی بازی جدول خرمشهر کارون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر