کد خبر: 685391 A

تهران: مهدی تاج، ریاست فدراسیون فوتبال ایران معتقد است برتری پرسپولیس مقابل السد قطر در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیروزی بزرگی برای فوتبال ایران بود.

به گزارش ایلنا، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: پرسپولیس به دنبال تساوی یک بر یک در بازی سه شنبه شب مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافت. پرسپولیس که بازی رفت را در ماه گذشته با برتری یک بر صفر در دوحه پشت سر گذاشته بود با گل دقیقه 17 بغداد بونجاح از حریف قطری عقب افتاد تا سیامک نعمتی در دقیقه 49 با پاس گادوین منشا حساب کار را به تساوی برساند. 

مهدی تاج، ریاست فدراسیون فوتبال ایران پس از این پیروزی به رختکن بازیکنان پرسپولیس رفت و این اتفاق را به آنها تبریک گفت.

تاج در این خصوص گفت: معتقدم که همه مردم ایران خوشحال هستند زیرا تیم پرسپولیس به مرحله فینال راه پیدا کرده است. امروز این ایران بود که به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد، نه فقط پرسپولیس. من امیدوارم که این شادی ادامه یابد و تیم برای قهرمانی برگردد. امروز 80 میلیون ایرانی خوشحال هستند و به همین دلیل به رختکن رفتم و به بازیکنان تبریک گفتم. 

پرسپولیس باید در فینال این مسابقات برابر کاشیما آنتلرز قرار بگیرد که بازی نیمه نهایی را در مجموع با نتیجه 6 بر 5 از سون سامسونگ کره جنوبی برنده شد. بازی رفت و برگشت دو تیم در تاریخ 12 و 19 آبان برپا می‌شود و بازی برگشت به میزبانی استادیوم آزادی است.

AFC مهدی تاج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر