کد خبر: 685290 A

ترکیب باشو و "استپ بای استپ"

هافبک جوان استقلالل تهران مقابل سپاهان اصفهان یکی از بازی‌های چشم نوازش را به نمایش گذاشت هر چند 90 دقیقه تمام در ترکیب آبی پوشان حضور نداشت.

به گزارش ایلنا، دیدار استقلال تهران مقابل سپاهان اصفهان یک نیمه با هیجان داشت و بازیکنان هر دو تیم به خصوص استقلال شانس‌های زیادی برای ایجاد فرصت خطرناک روی دروازه حریف داشتند.

یکی از بازیکنان موفق استقلال در 45 دقیقه نخست مهدی قائدی بود که بازی چشم نواز او هواداران را به وجد آورد و اگر قدر اندک موقعیت‌هایی که پشت محوطه جریمه سپاهان در اختیار داشت را می‌دانست بعید به نظر می‌رسید خیلی زود زمین مسابقه را ترک کند.

 دیدار تیم های استقلال ایران و سپاهان

وینفرد شفر برای استفاده از یک بازیکن با تجربه در کنار مرتضی تبریزی و الهیار صیادمنش در خط حمله ترجیح قائدی که در دیدار برابر سپاهان پاس گل دیدنی را ارسال کرده بود از ترکیب خارج کند و مهاجم جوانش را روی نیمکت بنشاند.

قائدی یکی از بازیکنانی بوده که مسیر پیشرفت را دوباره از سر گرفته و با الهام از جمله وینفرد شفر که اغلب اوقات تکرار می‌کند - Step By Step(پیشرفت مرحله به مرحله) - می‌تواند به ادامه مسابقات خوش بین باشد. البته این روند در نحوه ارائه بازی اکثر آبی پوشان نسبت به اول فصل قابل مشاهده است اما برای قائدی که سال سختی را پشت سر گذاشته و با پیراهن تیم ملی امید، امیدهای فراوانی تا فرا رسیدن المپیک دارد، بسیار مشهود است.

 دیدار تیم های استقلال ایران و سپاهان

 

استقلال تهران مهدی قائدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر