کد خبر: 685037 A

سرمربی نفت مسجد سلیمان از فاز هجومی تیمش در دیدار مقابل پدیده مشهد ناراضی است.

به گزارش ایلنا، علیرضا مرزبان پس از شکست خانگی شاگردانش مقابل پدیده مشهد گفت: در نیمه اول فرصت‌های خوبی داشتیم که به سادگی این فرصت‌ها را از دست دادیم. در نیمه دوم هرچه که گذشت بی‌خطرتر شدیم. بخش هجومی ما کاملاً فلج بود و یک حمله خیلی خوب نداشتیم. تا زمانی که گل خوردیم تیم پدیده تنها یک فرصت داشت. تیمی که مالکیت توپ خود را بالا می‌برد کارش راحت‌تر می‌شود. کیفیت فوتبالی تیمی که صدرجدول است با تیمی که ته جدول است کاملاً مشخص بود. اعتماد به نفس تیم ما ضربه خورده است، چون در چند بازی نتوانستیم موفق باشیم. کناره‌های ما خوب نبودند و به قدری ضعیف بودیم که تیم حریف اصلاً آزار ندید. در چند هفته فقط یک گل زده‌ایم و هرچقدر نیروی هجومی می‌گذاریم نتیجه ندارد.

سرمربی مسجد سلیمان افزود: شانس‌هایی که با زحمت زیاد درست می‌کنیم خیلی راحت از دست می‌دهیم. نباید بر طبل شکست بزنیم. تیم‌هایی که بالا آمده‌اند در جای خود نمی‌مانند. تیمی مانند نساجی که بازیکنان خوبی گرفته نمی‌تواند بالا بیاید و این نشان دهنده این است که کار برای همه سخت است. امروز می‌توانستیم برنده بازی باشیم. اگر شجاعت داشته باشیم می‌توانیم به پیروزی هم برسیم. 

وی ادامه داد: بخش هجومی ما به گونه‌ای است که حریف حتی آزار هم نمی‌بیند، چه برسد بخواهد ضربه بزند. شاید اگر دفاع حریف کنار برود بازهم نتوانیم به دروازه حریف برسیم. باید در ادامه راه خود را از منجلاب بیرون بکشیم. کیفیت فوتبالی خود را می‌خواهیم با ترکیب‌های مختلف بالا ببریم. با سه مهاجم کار کردیم و گاهی با 4 مهاجم کار کردیم، اما کیفیت بازیکنان ما مشخص است. خلعتبری سن زیادی دارد، اما وقتی شوق و اشتیاق وی برای بازی کردن را می‌بینیم لذت می‌بریم. اگر موسی را جلو بگذاریم که بخواهد سر بزند کافی نیست، چراکه باید پا به توپ حرکت کنیم و موقعیت ایجاد کنیم. تا زمانی که پدیده گل زد ما بهتر بودیم. میلاد چند دقیقه در زمین بود و چند پاس خوب داد و نشان داد کیفیت بالایی دارد. برخی بازیکنان کار خود را بلد هستند.

مرزبان گفت: نیمکت ما را ببینید؛ چه تغییری می‌توانم ایجاد کنم. تلاش می‌کنیم فقط اسم‌ها را به بازی برسانیم، اما واقعیت این است که بازیکن خوب که بخواهد تاثیرگذار باشد نداریم. مهاجمان حریف در طول بازی مدافعان ما را بسیار اذیت کردند، اما ما نتوانستیم این کار را بکنیم. مسائل داخلی تیم را دوست ندارم بگویم. فصل گذشته بازیکنی در لیگ یک بوده که تعویض می‌شده و تا زمانی که من آمدم ثابت بازی نکرده بود. وقتی گلی که مقابل استقلال را خوردیم بررسی می‌کنیم نکات زیادی یاد می‌گیریم. بازیکنان پدیده کیفیت خاص خود را دارند و بازیکنی مانند خلعتبری روی هر توپی می‌تواند موثر باشد. کیفیت بازیکنی که تمام شده است را نمی‌توان بالا برد، فقط می‌توانیم تذکر بدهیم و نکات ریز را به وی بگویم. بازیکن بالای 22 یا 23 سال را نمی‌توان تغییر داد. نمی‌توانم بگویم بازیکنانم انگیزه ندارند. شاید بازیکنی از نظر بدنی ضعف دارد، اما نمی‌توان درمورد انگیزه نداشتن آنها صحبت کرد. لیست ما پر است و نمی‌توانیم بازیکنی بگیریم.

علیرضا مرزبان نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر