کد خبر: 684814 A

کری‌خوانی مدافع رئال پیش از الکلاسیکو

مدافع اسپانیایی رئال مادرید از یولن لوپتگی حمایت کرد و همچنین می‎‌گوید تمام بازیکنان رئال درصدد کسب پیروزی در الکلاسیکو هستند تا این سرمربی از زیر انتقادها بیرون بیاید.

به گزارش ایلنا، ناچو فرناندر پس از برتری دو بر یک رئال مادرید مقابل ویکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان اروپا به حمایت از یولن لوپتگی پرداخت.

مدافع اسپانیایی درباره اینکه گفته می‌شد سرمربی رئال مادرید تا الکلاسیکو فرصت دارد تا برای جبران نتایج نامناسب فصل جاری تلاش کند، گفت:این تصمیم من نیست، الکلاسیکو یک بازی فوق العاده است، بازیکنان زیادی علاقه دارند در آن بازی کنند و واقعا زیباست. ما بازی به بازی پیش رفتیم و دیروز با پیروزی برخی از احساسات خوب را دریافت کردیم. ما امید زیادی داریم.

او ادامه داد: تنها چیزی که من به عنوان یک بازیکن از آن می‌خواهم، می‌خواهم یکشنبه برنده شویم تا لوپتگی همچنان سرمربی رئال بماند. سرزنش برای همه است چون ما یک تیم هستیم. ما نمی‌توانیم درباره آنچه در مطبوعات عنوان می‌شود فکر کنیم. ما باید به کار کردن ادامه بدهیم. می‌بینم که لوپتگی مانند همه ما بازیکنان آسیب می‌بیند. ما حرفه‌ای هستیم و تنها به برنده شدن فکر می‌کنیم. شما باید از لحظات سخت عبور کنید و ما این روزها مانند یک مرد ایستاده‌ایم و به پیروزی در الکلاسیکو فکر می‌کنیم.

رئال مادرید لوپتگی ناچو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر