کد خبر: 684792 A

قطارسواری رییس فیفا در دوحه

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال جام جهانی 2022 قطر را یک فرصت منحصر به فرد برای طرفداران فوتبال جهت تجربه یک فرهنگ و منطقه جدید می‌داند.

به گزارش ایلنا، جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا، پیشرفت زیربنای قطر را در بازدید روز سه شنبه برای پیشبرد برنامه جام جهانی 2022 به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای طرفداران فوتبال جهت تجربه یک فرهنگ و منطقه جدید در طول دوره مسابقات مهیج تمجید کرد.

اینفانتینو پس از بازدید ورزشگاه الوکره با هلی کوپتر هفت استادیوم دیگر قطر جهت میزبانی از دوره بعدی جام جهانی و همچنین چند کمپ تمرینی بازدید کرد. او با بازدید از ورزشگاه الوکره به اولین فردی تبدیل شد که از قطار شهری دوحه استفاده کرده است.

او در حاشیه بازدید از ورزشگاه 40 هزار نفری گفت: این استادیوم بسیار چشمگیر است. وقتی وارد اینجا می‌شوید، بلافاصله می‌توانید ابهت آن را احساس کنید و همچنین شما می‌توانید پیشرفتی را که در قطر چهار سال قبل از شروع فعالیت انجام شده را ببینید.

او ادامه داد: ترس‌های بسیاری در مورد میزبانی روسیه وجود داشت، اما اینطور نبود و یک جام جهانی بسیار امن، یک جام جهانی بسیار استقامتی در یک کشور است که هواداران در آن احساس خوبی داشتند، برگزار شد. کل جمعیت کشور به آن کمک کردند و مطمئنم که همین اتفاق نیز در قطر اتفاق خواهد افتاد. جام جهانی روسیه بهترین است، اما جام جهانی در سال 2022 در قطر - مطمئن هستم - حتی بهتر خواهد بود.

فیفا جیانی اینفانتینو جام جهانی 2022 قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر