کد خبر: 684727 A

آقای گل گهری‌ها از موفقیت و آرزوی این فصل خود صحبت می‌کند

آقای گل لیگ یک موفقیت تیمش را مهمتر آقای گلی می داند.

به گزارش ایلنا، پیمان رنجبری در گفتگو با خبرگزاری ایلنا گفت: اصلا به آقای گلی فکر نمی کنم و همه تیم  فقط و فقط به نتیجه گیری تیم فکر میکنیم. اینکه این تیم بازی به بازی بهتر شود و در نهایت به لیگ برتر صعود کند.

مهاجم گل گهر در مورد بازی با قشقایی گفت: بازی با قشقایی بازی سنگینی بود. نقطه قوت قشقایی دوندگی بالا و جوانی قشقایی بود که خوب می دویدند و فشار و پرس زیادی داشتند. بازی پر فشاری بود و تماشاگران و حمایت خوبشان از قشقایی به این تیم کمک کرد. در عین حال حقمان مساوی نبود و اگر قرار بود عدالت رعایت شود باید سه امتیاز را می گرفتیم.

رنجبری در مورد گل اول و توپی که از دروازه بان قشقایی ربود و دروازه را باز کرد ، گفت: روی این گل ما دروازه بان قشقایی را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم زیاد با توپ کار می کند و بر همین اساس پیش زمینه ای داشتم که روی توپ ها بروم که خوشبختانه توپ از دروازه بان جدا شد و گل اول را زدم.

رنجبری در مورد ۲۰ گلی که گل گهر به ثمر رسانده و ۹ گل خودش گفت: این تعداد گل زده حاصل یک کار تیمی است و به شخص مربوط نیست. تیم ما فورواردهای خوبی دارد چه من باشم چه مهرداد اوخ، پورخسروانی، گلزاری، درویشی، رفعتی یا عکاشه فرقی نمی کند. خط هافبک و دفاع مان هم به کار تیمی کمک می کند و حملات ما از انتهایی ترین نقطه زمین شکل می گیرد و این طور نیست که فقط خط جلو به تنهایی گل بزند. من امیدوارم که در مواقعی که نیاز است ما در خط جلو نیز به کمک عقب زمین بیاییم و در کار دفاعی بیشتر کمک کنیم.

آقای گل لیگ یک در مورد مهرداد آوخ که زوج خوبی ساخته اند گفت: مهرداد فوروارد خوبی است و او را ۱۰ سال است که میشناسم. او هر جا بوده بیشترین گل ها را برای تیمش زده است. فورواردی که هر مدافعی را اذیت می کند و با فوروارد کنارش راحت است. با او هماهنگی خوبی داریم و امیدوارم تا پایان فصل این هماهنگی به تیم کمک کند.

وی در مورد انگیزه اش از آقای گلی گفت: اصلا به آقای گلی فکر نمی کنم و به موفقیت تیم فکر میکنم . گل زدن من مهم نیست، چیزی که مهم است تاکتیک و خواسته مربیان است که بتوانیم به نحو احسن انجام بدهیم. نام گلزن مهم نیست امیدواریم بازی به بازی بهتر شویم و در نهایت به لیگ برتر صعود کنیم. 

مهاجم گل گهر در مورد شرایط باشگاه گل گهر گفت: امکانات و ساختار خوبی در باشگاه حاکم است و جزو بهترین های لیگ است. کادر مدیریتی ما آقای جواهری و بدخشان و حیدر افسری به عنوان سرپرست تیم تمام امکانات را برای نتیجه گیری فراهم کرده اند. بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم و من خیلی امیدوارم با حمایت خوب هواداران سیرجانی گل گهر امسال موفق به صعود شود.

بازی دروازه بان زمین سرپرست تیم لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر