کد خبر: 684525 A

حنیف عمران زاده در گفت و گو با ایلنا:

مدافع اسبق استقلال معتقد است اگر آبی ها شانس پرسپولیس را داشتند می توانستند 5 سال قبل قهرمان آسیا شوند.

حنیف عمران زاده در گفت و گو با ایلنا، درباره برد پرسپولیس مقابل السد و صعود این تیم به فینال و متعاقب آن کری خوانی هایی که برای استقلالی ها در این باره خوانده می شود اظهار داشت: فکر می کنم پرسپولیسی ها بگذارند اول جام بگیرند بعد کری بخوانند و خوشحالی کنند. 

وی در ادامه افزود: پرسپولیس برای بار اول است به فینال می رسد و طبیعی است که خوشحال باشند اما ما تا به حال 4 بار فینالیست شده ایم و این اتفاق برای استقلال طبیعی است و نیاز به خوشحالی ندارد. طبیعتا اگر ما هم همه بازی های برگشتمان در تهران می افتاد و اینقدر شانس می آوردیم می توانستیم با نتایج بهتر و با بردهای پرگل تر به فینال برسیم و قهرمان شویم. شک نکنید در سال 2013 اگر این شانس ها نصیب ما می شد قهرمانی سوم را به دست‌آورده بودیم و خیلی راحت تر از پرسپولیس می بردیم و گل می زدیم.

مدافع اسبق استقلال درباره شرایط این تیم در لیگ برتر گفت: خدا را وضعیت تیم خوب شده است. در چند بازی گذشته در لیگ و حذفی بردهای خوبی به دست آمده است و در جدول هم بالا آمده ایم. آقای شفر کار خودش را بلد است و به خوبی از نفرات جوان در کنار باتجربه ها استفاده می کند و همین کلید موفقیت تیم است. مطمئن باشید این استقلال می تواند به زودی حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد و یکی از مدعاین قهرمانی در لیگ و جام حذفی باشد.

وی همچنین اذعان داشت: دیگر نباید به بازیکنانی که از تیم رفته اند فکر کرد. باید با همین نفرات که استعداد زیادی هم دارند ادامه داد و به آینده خوشبین بود. هواداران هم حمایت همیشگی خود را از تیم همچنان داشته باشند تا بهترین نتایج به دست بیاید.

حنیف عمران زاده در پایان درباره دیدار با سپاهان گفت: سپاهان تیم بسیار خوب و با کیفیتی است و امسال هم با امیر قلعه نویی کی از مدعیان قهرمانی به حساب می آید اما استقلال برای جبران امتیازهایی که در هفته های نخست از دست داده باید این مسابقه را با برد تمام کند. بازی خیلی خوبی به انجام می رسد و ان شالله استقلال با یک بازی خوب و با حمایت هوادارانش می برد و می تواند رسما وارد مدعیان قهرمانی شود.

پرسپولیس حنیف عمران زاده لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر