کد خبر: 684420 A

هافبک تیم پرسپولیس زمینه‌ساز گل پرسپولیس به السد بود. او در شرایطی که پرسپولیس با کمبود مهره مواجه است عصای دست برانکو بوده و نشان داده اعتماد به او بی نتیجه نبوده است.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس توانست در یک بازی بیادماندنی و تاریخی تیم السد را از پیش رو برداشته و به فینال رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

زننده گل صعود پرسپولیس در این دیدار سیامک نعمتی بود. ستاره‌ی این روزهای پرسپولیس که با رفتن بازیکنان ثابت فصل گذشته جای خود را در ترکیب پرسپولیس پیدا کرد و یکی از ارکان صعود پرسپولیس به فینال بود. نعمتی در این مسابقه ابتدا در جناح چپ خط میانی به کار گرفته شد اما بعد از گل السد به سمت نقل مکان کرد و توانست با نفوذها و حرکات طولی خود مدافعین السد را به دردسر بیاندازد.

اوج کار هافبک پرسپولیس در این مسابقه گلی بود که به ثمر رساند. نعمتی با نگاه کردن به حرکت منشا و پیش بینی محل فرود توپ خودش را به آنجا رساند و جلوتر از عبدالکریم حسن به توپ رسید و با یک ضربه‌ی سر ضرب با پای غیرتخصصی توپ را به تور دروازه رساند و ورزشگاه را غرق در شادی کرد. این دومین گل نعمتی به السد بود . او یک بار نیز در مرحله گروهی دروازه این تیم را در دوحه باز کرد و با این گل نشان داد که راه گلزنی به این تیم را خوب بلد است.

سیامک3

سیامک1

 

پرسپولیس السد سیامک نعمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر