کد خبر: 684046 A

ناظران ویژه afc نظارت بالای روی بازی پرسپولیس و السد خواهند داشت و هواداران پرسپولیس باید نکات امنیتی بازی را به خوبی رعایت کنند تا مشکلی گریبانگیر پرسپولیس نشود.

به گزارش ایلنا، برگزاری بازی پرسپولیس با السد با حضور ۶ ناظر ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث حساسیت باشگاه پرسپولیس به اتفاقات سکوها شده است. کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این مسابقه ۶ ناظر ویژه در بخش‌های رسانه‌ای، امنیتی، تشریفات و غیره در نظر گرفته تا شرایط این ورزشگاه در صورت صعود پرسپولیس به فینال، بیشتر از گذشته مورد توجه قرار بگیرد.

به همین دلیل پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به هواداران و همه حاضران در ورزشگاه هشدار داده که با تخلف‌های احتمالی، کار پرسپولیس را برای میزبانی از فینال سخت نکنند: «به نمایندگی از همه اعضای تیم از هواداران خواهش می‌کنم از پرتاب اشیا به داخل زمین و استفاده از لیزر خودداری کنند و مراقب باشند کسی از آنها سوءاستفاده نکند. بازی با السد چند ناظر ویژه دارد و آنها از نزدیک همه چیز را زیر نظر می‌گیرند. برای همین از هواداران می‌خواهیم تحت هر شرایطی فقط پرسپولیس را تشویق کنند. درست مثل بازی با الدحیل که حتی وقتی گل خوردیم، ورزشگاه در حمایت از تیم بپا خواست و حمایت کرد.»

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا السد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر