کد خبر: 683980 A

دو ستاره‌ی اسپانیایی خط هافبک السد به دنبال درخشش در مقابل پرسپولیس هستند .

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال السد با انگیزه و اشتیاق زیادی به ایران سفر کرده و در پی جبران شکست خود در مقابل پرسپولیس در بازی رفت است. این تیم با بازیکنان بین‌المللی و بزرگی که در اختیار دارد امیدوار است تا از تجربه‌ی آنها استفاده کرده و بتواند بر جو سهمگین ورزشگاه آزادی غلبه کند.

ژاوی و گابی دو هافبک طراز اول فوتبال جهان که با تیمهای بارسلونا و اتلتیکومادرید به افتخارات زیادی دست پیدا کرده‌اند ، اکنون عصای دست فریرای پرتغالی در تیم السد هستند و این پیرمرد پرتغالی حساب ویژه‌ای روی توانایی این دو بازیکن باز کرده است.

حملات السد با پی‌ریزی این دو مهندس اسپانیایی انجام می‌شود و آنها با پاسهای طولی و عرضی خود مهاجمان زهردار السد را تغذیه می‌کنند. بغداد بونجاح، اکرم عفیف و حسن الهیدوس چشم به ساقهای این دو نفر دارند تا از آنها پاسهایی از جنس پاسهای زمان بازیگری خود در لایگا را دریافت کرده و بتوانند روی دروازه‌ی پرسپولیس خطرساز شده و دروازه‌ی علیرضا بیرانوند را باز کنند.

در بازی رفت البته با بازی خوب بازیکنان پرسپولیس این دو از کم اثر ترین بازیکنان السد بودند و این تیم به جز چند موقعیت نصفه و نیمه نتوانست کار خاصی انجام دهد و دروازه‌ی پرسپولیس را باز کند. باید ببینیم برانکو دوباره با آنالیز خود و دادن شرح وظایف مناسب به بازیکانش می‌تواند دوقلوهای اسپانیایی را از کار بیاندازد و نام پرسپولیس را به فینال سنجاق کند یا خیر.

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۲-۲۹-۳۷

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۲-۲۹-۳۹

عکس : امیرحسین خیرخواه

پرسپولیس ژاوی السد گابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر