کد خبر: 683792 A

لحظه به لحظه با حواشی پیش از دیدار پرسپولیس - السد:

ظرفیت سکوهای ورزشگاه آزادی ساعاتی مانده به آغاز مسابقه حساس پرسپولیس و السد قطر تکمیل شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس از ساعت 18:30 روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان السد است تا دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را برابر این تیم برگزار کند. با اخبار و حواشی پیش از شروع این بازی همراه ما باشید:

 

* عده‌ای طرفداران پرسپولیس که موفق به راهیابی به سکوها ورزشگاه نشدند در محوطه مجموعه ورزشگاه آزادی در حال تماشای بازی مسابقه هستند.

طرفدار

2

1

تصاویری از گرم کردن بازیکنان پرسپولیس

* السد در این دیدار با ترکیب  مشعل برشام، بوعلام خوخی، عبدالکریم حسن، حامد اسماعیل، پدرو میگوئل، جونگ وو یونگ، ژاوی، گابی، حس الهیدوس، اکرم عفیف و بغداد بونجاح برابر پرسپولیس به میدان می‌رود.

*با ورود بازیکنان پرسپولیس برای گرم کردن پیش از مسابقه طرفداران پرسپولیس طرح موزاییکی برای تسلیت به بشار رسن را آماده کردند و با یکصدار فریاد زدن نام او، تسلیت‌شان پس از فوت مادر این بازیکن عراقی را اعلام کردند.

 

* علی کریمی، اسطوره باشگاه پرسپولیس و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال در کمتر از یک ساعت مانده به سوت آغاز بازی با انتشار پیامی در صفحه رسمی اینستاگرامش برای شاگردان برانکو یوانکوویچ آرزوی موفقیت کرد.

کریمی

 

ورزشگاه

عکس پانورامای زیبا از سکوهای مملو از طرفدار پرسپولیس

 

* شاهین ایزدیار، قهرمان شنای ایران که در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا به شش مدال طلا دست پیدا کرده بود با حضور در جایگاه ویژه تماشاگر بازی پرسپولیس شد.

* عادل فردوسی پور یک ساعت مانده به آغاز این دیدار وارد ورزشگاه آزادی شد. شایعه شده بود مزدک میرزاپور به جای او این بازی حساس را گزارش خواهد کرد.

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۷-۲۰-۴۰

 

* محمد نصرتی به دلیل پر بودن ورزشگاه و ازدحام جمعیت موفق نشد وارد ورزشگاه شود.

نصرتی

* تصویری از رختکن پرسپولیس:

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۶-۱۴-۲۱

* ظرفیت ورزشگاه آزادی 2 ساعت مانده به شروع بازی تکمیل شد. این در حالیست که تماشاگران زیادی با وجود داشتن بلیت موفق به ورود نشدند.

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۶-۱۲-۱۶

 

* طرح موزاییکی برای همدردی با بشار رسن:

photo_2018-10-23_16-01-27

* ورزشگاه آزادی 3 ساعت پیش از شروع بازی:

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۵-۳۱-۴۸

* شاهین ایزدیار، قهرمان شنای کشورمان پیش از شروع بازی در اردوی پرسپولیس حاضر شد.

* ورزشگاه آزادی 4 ساعت مانده به شروع بازی:

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۴-۳۵-۴۴

 

* فرشاد پیوس امروز به عنوان کارشناس بازی پرسپولیس و السد در شبکه سه حاضر خواهد شد.

* مزدک میرزایی به جای عادل فردوسی‌پور بازی پرسپولیس - السد را گزارش می‌کند.

1397040610544171414575794

 

* تصویری جالب از هواداران پرسپولیس در آستانه ورود به ورزشگاه:

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۳-۲۹-۴۲

 

* همزمان با دیدار پرسپولیس و السد قطر در ورزشگاه آزادی، مرکز اورژانس تهران دو اتوبوس آمبولانس برای پوشش امدادی این مسابقه مستقر خواهد کرد 

* قسمت های در دست تعمیر جایگاه ها ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس و السد به صورت موقت تعمیر شده تا در اختیار هواداران قرار گیرد

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۱-۴۲-۴۸

 

* ورزشگاه آزادی 7 ساعت پیش از شروع بازی:

1130

* ترافیک شدید و باز شدن پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۰-۵۰-۲۷ (2)

 

* ورزشگاه آزادی 8 ساعت مانده به شروع بازی:

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۱۰-۲۹-۲۱

 

* کلیه بلیت‌های بازی پرسپولیس - السد فروخته شد. درحالی‌که قرار بود بخشی از بلیت‌فروشی‌ بازی تیم‌های پرسپولیس و السد قطر امروز صبح در ورزشگاه آزادی انجام شود اما به دلیل استقبال چشمگیر هواداران بلیت‌فروشی ورزشگاه هم خیلی زود به پایان رسید.

 

* پست AFC به مناسبت بازی امروز پرسپولیس - السد:

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۰۹-۴۷-۵۵

* تصویری از بلیت بازی امروز:

photo_2018-10-23_09-33-14

 

* تصویر و ویدیو از ورزشگاه آزادی 9 ساعت پیش از شروع بازی: 

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۰۹-۱۹-۵۳

* حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس شب گذشته در جمع هوادارانی که قصد داشتند جلوی ورزشگاه آزادی شب خود را صبح کنند حاضر شد.

13970801000133_Test_NewPhotoFree.jpg

13970801000132_Test_NewPhotoFree.jpg

 

* خبرهای غیر رسمی از احتمال تغییر گزارشگر بازی حاکی است. اختلاف میان عادل فردوسی‌پور با سازمان صدا و سیما دلیل این احتمال عنوان شده است.

1397061311232255015252144

* حوالی ساعت 1 بامداد برای دقایقی سایت بلیت فروشی دیدار پرسپولیس - السد باز شد و بلیت‌های روبروی جایگاه را می‌فروخت که بعد از دقایقی مجدداً از دسترس خارج شد.

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۳_۰۰-۴۲-۵۵

* عده‌ای از هواداران پرسپولیس که ساکن تهران نیستند یک روز زودتر مقابل درب ورزشگاه قرار گرفته و با زدن چادر استراحت کردند:

هواداران+پرسپولیس

* پیام تصویری بازیکنان پرسپولیس پیش از بازی:

* پرسپولیسی‌ها در آخرین تمرین خود پیش از بازی با بشار رسن، هم تیمی خود به این شکل ابراز هم دردی کردند:

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۲_۱۷-۴۱-۰۴

 

 

* پوستر باشگاه السد برای دیدار بار پرسپولیس:

عفیف السد پوستر

 

* ترکیب احتمالی پرسپولیس و السد:

lineup(2)

 

السد احتمالی

 

* برانکو ایوانکوویچ در نشست پیش از این بازی اظهار داشت: افتخار می‌کنیم در بین چهار تیم برتر آسیا حضور داریم. طبیعی است این یک موفقیت بزرگ برای ورزش، باشگاه و ایران است. چیزی که انتظار داریم نمایش زیبایی‌های ورزش و خوشحالی ورزشی و استادیومی پر از تماشاگر است. خودتان می‌دانید هواداران‌مان برای ما چقدر مهم هستند، آنها هم در زمان برد و هم در زمان باخت، کنار ما بودند. طبیعی است تمام تمرینات ما هم به خاطر همین هواداران است. ما در بازی رفت به پیروزی رسیده‌ایم و این یک مزیت برای تیم ما است، اما به این معنی نیست که ما صعود کرده‌ایم. فقط این موضوع می‌تواند به لحاظ روحی و روانی به ما کمک کند.

* عادل فردوسی‌پور گزارشگر دیدار پرسپولیس - السد شد که قرار است به صورت زنده روی آنتن شبکه 3 سیما برود.

* در نشست هماهنگی پیش از بازی پرسپولیس - السد از پیراهن دو تیم در این دیدار رونمایی شد:

1

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۲_۱۱-۱۷-۱۸

 

* حمید درخشان، سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم برابر السد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: بازی خیلی سختی است و نباید تصور کنیم کار تمام شده است. ما نتیجه خیلی خوبی در قطر گرفتیم و این نتیجه می‌تواند کمک بزرگی برای بازی برگشت باشد ولی اگر فکر کنیم کار تمام شده است و ما برنده‌ایم ممکن است غالفگیر شویم.

* ابراهیم قاسمپور، پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص دیدار پرسپولیس السد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: السد بازی رفت را باخته اما هنوز کار تمام نشده است. آنها مقابل استقلال در آزادی نمایش قابل توجهی داشتند و 3-1 به برتری رسیدند. آنها با جو ورزشگاه آزادی آشنا هستند و با انگیزه فراوان به میدان می آیند. این تیم با جو ورزشگاه بیش از تیمهای دیگر آشناست و اثری که روی آنها گذاشته می شود کمتر از الباقی تیمهای خارجی خواهد بود.

* پاول لوزانوف، ین مون چئون ناظر هنگ کنگی مسابقه، خانم هاجر مدیر تشریفات کنفدراسیون فوتبال آسیا و ۴ ناظر ویژه مسابقه پرسپولیس-السد وارد تهران شدند.

این نفرات در بدو ورود از سوی حسینی نماینده باشگاه پرسپولیس و مومنی نماینده فدراسیون فوتبال مورد استقبال قرار گرفتند.

لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس السد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر