کد خبر: 683768 A

ستاره سابق تیم ملی در آستانه حضور در نقشی جالب توجه قرار دارد.

به گزارش ایلنا، همه ساله سینمای ایران در جشنواره فیلم‌های سینمایی حضوری پررنگ دارد. این بار اما نماینده ایران با یکی دو چهره سرشناس وارد این فستیوال می‌شود. فیلمی با بازی خداداد عزیزی و آتیلا حجازی! فیلم اسنیف به کارگردانی فرناز امینی جزو آثاری است که به نمایندگی از ایران در رقابت فدراسیون جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا (FICTS) حضور خواهد داشت. انوشیروان محسنی، ملیکا شریفی نیا، نیما شاهرخ‌شاهی، سحر زکریا، سارا منجزی‌پور، پوریا حیدری، خداداد عزیزی، آتیلا حجازی و... بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند.

اسنیف از معضلات ورزش بوکس و مشکلات اجتماعی و پارتی‌های شبانه و مصرف کوکایین در بین جوان‌هایی که امروز به این دام گرفتار شده‌اند، می‌گوید. انوشیروان محسنی، بازیگر نقش اصلی این فیلم است. او در کنار بازیگری، ورزشکاری در رشته‌های MMA و بوکس تایلندی است که چهار دوره قهرمانی در اروپا را تجربه کرده و در کنار آن نیز، صاحب افتخاراتی در سینمای ایران و فستیوال‌های بین‌المللی شده است.

او صاحب جایزه بهترین بازیگر نقش منفی برای بازی در فیلم Mis . Tic (Austria international film 2017)، جایزه بهترین بازیگر نقش اول برای بازی در (Shirin die ehre meiner schwester (Diagonale Festival 2013 و برنده دیپلم افتخار در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی در تهران (international FICTS Festival 2018) شده است.

بوکس تیم ملی خداداد عزیزی دیپلم ورزش بوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر