کد خبر: 683256 A

خونه به خونه 0 - شاهین بوشهر 0؛

خونه به خونه در خانه مقابل تیم شاهین بوشهر متوقف شد.

به گزارش ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم خونه به خونه بابل و شاهین بوشهر از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی 0-0 رسیدند.

اگر شرح خلاصه بازی در نیمه اول را کنار بگذاریم که اتفاق خاصی در آن یافت نشد، در نیمه دوم این بازی تیم شاهین بوشهر به یک ضربه پنالتی دست یافت که ضربه پنالتی بازیکن این تیم را رضا حیدری دروازه‌بان خونه به خونه مهار کرد. توپ دفع شده توسط حیدری می‌رفت تا در ضد حمله به گل برتری خونه به خونه ختم شود که با بی‌دقتی مهاجم خونه به خونه، این موقعیت به هدر رفت.

در روزی که چند بازیکن اصلی خونه به خونه حضور نداشتند و شاهین می‌توانست در ورزشگاه سیمرغ به پرواز درآید، اما یاران علی نظرمحمدی جلوی پرواز بوشهری‌ها را گرفتند و باکسب یک امتیاز، به وضعیت‌شان در جدول کمی سروسامان دادند. ستاره این دیدار رضا حیدری گلر خونه به خونه بود که بابلی‌ها باید یک امتیاز را مدیون درخشش او باشند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

خونه به خونه: رضا حیدری - میلاد احمدی - حسین رسولی - پویا پورعلی - محمود مطلق زاده - میثم آقابابایی - حسین قنبری - ابراهیم عالی زاده - وحید نعمتی - علی اصغر شیردل - امید سام کن

سرمربی: علی نظرمحمدی

شاهین: سجاد بیرانوند - کمال نیکخوی - مرتضی غلامعلی تبار - علی گودرزی - حسن نجفی - امیرحسین موسی زاده - میلاد شعبانلو - رضا دهقان - حسین مالکی - محمد محبی - شهرام سالاری

سرمربی: محمود فکری

گفتنی است شاهین بوشهر باکسب این یک امتیاز، 14 امتیازی شد و در رده سوم جدول ماندنی شد. بابلی‌ها نیز 5 امتیازی شدند و به میانه‌های جدول صعود کردند.

لیگ دسته اول خونه به خونه شاهین بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر