کد خبر: 683227 A

مس رفسنجان 1 - اکسین 1؛

مس رفسنجان و اکسین البرز به تساوی 1-1 دست یافتند.

به گزارش ایلنا، دو تیم مس رفسنجان و اکسین البرز از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور از ساعت 15 به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند تا با تقسیم امتیازات، چندان در جدول تکان نخورند.

در این بازی ابتدا مس رفسنجان موفق شد از حریفش پیش بیفتد. کویرنشینان ابتدا با گل علی اکبر حیدرنیا در دقیقه 35 از اکسین پیش افتادند اما این برتری بیش از 5 دقیقه هم دوام نداشت و مدافع راست اکسین یعنی فرید محمدی زاده در دقیقه 39 بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

در نیمه دوم، علاوه بر تعویض‌های متعدد مربیان دو تیم، یک پنالتی نیز داشت. مس رفسنجان صاحب پنالتی شد و فرصت خوبی داشت تا از حریفش پیشی بگیرد اما ضربه بازیکن این تیم به تیرک دروازه اثابت کرد تا در ادامه نیز دو تیم ره به جایی نبرند و دو امتیاز حیاتی این بازی، در کویر رفسنجان بماند و دو تیم یک امتیاز به حساب خود واریز کنند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

مس رفسنجان: نیما علیپور - محسن ورزکار - سید احمد حیات منش - حسین علیپور - علی اکبرحیدری نیا - علی مرزبان - حمید طاهری فرد - اکبرصغیری - مصطفی احمدی - امین مشایخ

سرمربی: میشو کرستیچوویچ

اکسین البرز: داوودنوش سوفیانی - پوریا صیف پناهی - فرید محمدی زاده - کیوان امرایی - مرتضی اسدی - امین شجاعیان - مصطفی اکرامی - علی زینالی قلعه - مجتبی شیری - محمود شفیعی - یاسر فیضی

سرمربی: فراز کمالوند

گفتنی است مس رفسنجان با این تساوی، 6 امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول صعود کرد و در آن سو نیز اکسین با این تساوی 12 امتیازی شده و خود را به رده پنجم جدول رساند.

فراز کمالوند مس رفسنجان لیگ دسته اول اکسین البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر