کد خبر: 682877 A

عملکرد یولن لوپتگی به همراه رئال مادرید در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا به شدت با انتقاداتی مواجه شده است.

به گزارش ایلنا، تابستان 2018 برای هیچ یک از طرفداران رئال مادرید فراموش شدنی نیست؛ جایی که زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو پس از کسب سومین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تصمیم به ترک کهکشانی‌ها گرفتند تا یولن لوپتگی، سرمربی برکنار شده تیم ملی اسپانیا جانشین مرد فرانسوی شود.

لوپتگی از زمان حضور در رئال 9 بازی لالیگا را با 4 پیروزی در مقابل 2 تساوی و سه شکست پشت سر گذاشته است تا قهرمان اروپا با 14 امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده بندی حضور داشته باشد. لوپتگی در لیگ قهرمانان اروپا هم دور از انتظار ظاهر شده و بعد از برتری مقابل رم به زسکا مسکو روسیه باخت.

روزنامه موندو دیپورتیوو اسپانیا نوشت:"باشگاه رئال مادرید پس از خروج تابستانی زین الدین زیدان می‌خواهد یورگن کلوپ را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کند. لوپتگی در نهایت این جایگاه را به دست آورد اما کلوپ اولین و مهم‌ترین هدف باشگاه بود. همچنین مائوریسیو پوچتینو از تاتنهام و ماسیمیلیانو آلگری از یوونتوس هم در لیست حضور داشتند اما هیچ یک از این سه سرمربی نمی‌توانستند به همکاری با باشگاه‌هایشان پایان بدهند.کلوپ اخیرا یک قرارداد سه ساله با لیورپول امضا کرده و تا سال 2020 به قرمزهای آنفیلد متعهد است."

رئال مادرید یورگن کلوپ لیورپول یولن لوپتگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر