کد خبر: 682775 A

سرمربی منچستریونایتد می‌گوید سرمربی و مربی چلسی بابت اتفاقی که در وقت‌های تلف‌شده بازی دو تیم افتاد، از وی عذرخواهی کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال منچستریونایتد در حالی عصر امروز (شنبه) در چارچوب هفته نهم لیگ برتر انگلیس در خانه چلسی به تساوی ۲ بر ۲ بسنده کرد که تا دقیقه ۶+۹۰ با نتیجه ۲ بر یک از میهمان لندنی خود پیش بود، اما در این دقیقه راس بارکلی گل دوم آبی‌پوشان لندنی را به ثمر رساند تا شاگردان مائوریتزیو ساری از یک شکست خانگی فرار کنند.

پس از گل دوم چلسی، اما یکی از دستیاران مائوریتزیو ساری به نام مارکو ایاننی، وارد زمین شد و کنار خط و جلوی ژوزه مورینیو شادی گل معناداری کرد که به مذاق آقای خاص خوش نیامد و باعث درگیری برخی از اعضای کادرفنی و بازیکنان دو تیم شد.

ژوزه مورینیو پس از این بازی اعلام کرد که مارکو ایاننی پس از این بازی نزد وی آمده و از او بابت شادی گلش عذرخواهی کرده است. سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ همچنین به خبرنگاران خبر داد که مائوریتزیو ساری هم بابت حرکت دستیارش از وی عذرخواهی کرده و به او گفته از این پس بیشتر حواسش به کادرفنی‌اش خواهد بود.

همچنین پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی برخی هواداران چلسی شعار‌هایی علیه مورینیو، سرمربی پیشین خود سر دادند که آقای خاص با نشان دادن سه انگشت دست خود به آن‌ها به نوعی کنایه زد که سه قهرمانی خود در لیگ برتر را مدیون او هستند.

بازی چلسی شادی لیگ برتر ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر