کد خبر: 682578 A

مهاجم سرخپوشان تهرانی امیدوار است با برتری برابر السد قطر آنها به افتخار بزرگی دست پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، علی علیپور در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با السد قطر گفت: شرایط تیم ما خوب است ولی کار سختی داریم. در همان کشور قطر هم که برنده شدیم کار آسانی نداشتیم. هنوز چیزی تمام نشده و امیدوارم با دستوراتی که برانکو داده بتوانیم بازی خوبی انجام داده و به برتری برسیم. مانند بازی با الدحیل هستیم و می‌توانیم به شرایط برگردیم. 

او ادامه داد: هواداران پرسپولیس همیشه از ما حمایت کرده‌اند و می‌آیند تا سنگ تمام بگذارند. من امیدوارم روز سه شنبه ورزشگاه را پر کنند. ما در همه بازی ها نیاز به حمایت مردم داریم نه فقط این بازی. امیدوارم آنها در همه بازی ها به ورزشگاه بیایند نه اینکه یک بازی بیایند و یک بازی ورزشگاه خالی باشد.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نقش مهاجمان در این بازی مهم است وآیا پرسپولیس هجومی بازی می‌کند یا خیر گفت: مهاجم به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام بدهد و تمام تیم کنار یکدیگر هستیم تا بازی خوبی را پشت سر بگذاریم ما همه همدل هستیم تا برنده باشیم. مهمتر این است که دستورات مربی در زمین به خوبیب پیاده شود.

علیپور در پایان در خصوص اینکه قول گلزنی در این بازی را می‌دهد یا خیر گفت: همیشه گفته‌ام که مهم برد تیم است و فرقی نمی‌کند در پرسپولیس چه کسی گل بزند. ما تلاش می‌کنیم در بازی با السد برنده شویم و افتخاری برای پرسپولیس کسب کنیم تا دل هوادارانمان را شاد کنیم.

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا علی علیپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر