کد خبر: 682427 A

الهیار صیادمنش حالا به امید اصلی آبی های پایتخت در خط حمله تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، همان زمان که آن گل تماشایی را وارد دروازه گینه کرد یا در ادامه به آلمان و مکزیک هم زهر خودش را زد می شد فهمید که در آینده ای نه چندان دور به یکی از ستاره های فوتبال ایران تبدیل خواهد شد. شاید حالا مشخص شود چرا اینقدر مسئولان باشگاه استقلال برای جذبش عجله داشتند و اصرار کردند و در سوی مقابل سایپایی ها نهایت سختگیری را انجام دادند؛ این روزها همه در استقلال از الهیار صیادمنش می گویند؛ شما چطور؟

71259-cimxqdpgyh-1508162924

جوان ترین بازیکن تاریخ استقلال در لیگ برتر با 17 سال و یک ماه. جوان ترین بازیکن تاریخ دربیهای پایتخت. اولین گلزن دهه هشتادی لیگ برتر؛ او متولد هشتم تیر ماه 1380 است. زننده سومین گل زودهنگام آبی ها در تاریخ لیگ برتر در ثانیه 62 بازی با نفت مسجد سلیمان و ... نمونه ای از رکوردهایی است که این جوان آملی در این مدت کوتاه به ثبت رسانده است. 

تا همین دو هفته پیش هواداران استقلال همچنان از رفتن جپاروف و ابراهیمی و علی الخصوص تیام گله داشتند و از زمین و زمان ناراحت بودند. آنها با بهانه یا بی بهانه به یاد تیام می افتادند. وقتی که تیم گل نمی زد یا مهاجمین موقعیت هدر می دادند نام تیام به گوش می رسید. وقتی که گرو به زمین می آمد یا زمین می رفت دوباره این اتفاق تکرار می شد و بازی های نه چندان خوب تبریزی هم مزدی بر علت شده بود اما در این بین یک جوان 17 ساله، تمام اعتراضات را خاموش کرد و تیم شفر را در مسیر پیشرفت قرار داد.

887628_788

بی تردید نباید از شجاعت شفر هم به راحتی گذشت. او از همان بازی اول به جوانهایش اعتقاد داشت. سجاد آقایی و صیادمنش مقابل پیکان هم بازی کردند و دست بر قضا الهیار توانست دروازه شیخ ویسی را هم باز کند اما با خطا. او حالا در حضور دوباره اش در ترکیب اصلی میزان تاثیر گذاری اش را به اوج رسانده است. گلزنی در بازی معوقه هفته ششم مقابل نفت مسجد سلیمان و ارسال یک پاس گل هنرمندانه برای مهدی قائدی در همان مسابقه در کنار پنالتی که در بازی مقابل سایپا گرفت نشان می دهد که حالا با حضور الهیار باید منتظر تاثیرگذاری اش روی اکثر گل های استقلال باشیم.

با این سبک بازی صیادمنش خیلی زود در دل هواداران استقلال جا گرفته و در 17 سالگی چشم امید میلیونها نفر شده است. حالا دیگر کسی حسرت رفتن تیام سنگالی به امارات را نمی خورد چرا که تیام وطنی جایش را به خوبی پر کرده است.

57765960

استقلال تهران سایپا تهران الهیار صیادمنش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر