کد خبر: 682424 A

باشگاه ماشین سازی تبریز با صدور بیانیه ای از حضور پرشور هواداران در بازی روز گذشته مقابل نفت‌مسجدسلیمان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، در پی حضور پرشور هواداران فوتبال استان در بازی روز گذشته شاگردان رضا مهاجری در بازی مقابل نفت‌مسجدسلیمان، باشگاه‌ماشین‌سازی با صدور بیانیه از هواداران و مشوقین فوتبال تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

به نام خداوند بخشنده و بخشایشگر

حضور پرشور و حمایت قاطع عموم هواداران فوتبال تبریز در بازی روزگذشته تیم ماشین‌سازی مقابل نفت‌مسجد‌سلیمان، بار دیگر این نقطه عطف را جلوه‌گر شد که فوتبال تبریز یکپارچه و همدل و همگام در پی کسب موفقیت و پیشرفت است. آنچه که روزگذشته در استادیوم بنیان دیزل شاهد آن بودیم، نُمود عملی شعار " آذربایجان‌تیملری،فرق‌المز‌رهلری" بود که غروری ارزنده را در دل عاشقان فوتبال تبریز جاری کرد.بی‌تردید تثبیت و تداوم این امر، عاملی موثر در راستای موفقیت کهن تیم فوتبال استان خواهد‌بود و انگیزه‌ای دو چندان را برای کادرفنی و بازیکنان و تمامی دست اندرکاران باشگاه به ارمغان خواهد آورد.

به همین منظور، مراتب قدردانی و سپاسگزاری باشگاه ماشین سازی را از عموم هواداران فوتبال استان و مشوقین شریف اعلام می‌کنیم.

نفت‌مسجد‌سلیمان ماشین‌سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر