کد خبر: 682396 A

سه امتیاز حساس دور از داد و بیداد

اولین تجربه سرمربیگری وینفرد شفر از روی سکوها برای استقلال خوش یمن بود.

به گزارش ایلنا، دیدار هفته نهم بین استقلال تهران و سایپا با نتیجه برتری دو بر یک آبی‌ها به پایان رسید. آبی پوشان با سه امتیاز حساس این بازی از رده یازدهم جدول فاصله گرفته و با 14 امتیاز حالا رده پنجم رده بندی در اختیار دارند و روزهای خوشی را سپری می‌کنند.

در این دیدار وینفرد شفر به دلیل محرومیت از روی سکوهای ورزشگاه تختی بازی را تماشا کرد و روز کاملا متفاوتی هم برای او و هم برای استقلال رقم خورد. پیرمرد آلمانی در بازی گذشته برابر نفت مسجد سلیمان در حالیکه شاگردانش از حریف پیش بودند و در آستانه کسب پیروزی قرار داشتند بی دلیل با علیرضا مرزبان درگیر شد تا با رای کمیته انضباطی یک جلسه از همراهی تیمش محروم شود؛ محرومیتی که البته به نفع استقلال بود!

شفر2

سرمربی استقلال که از ابتدای فصل با شرایط دشوار و جدایی بازیکنان کلیدی البته نتوانست اردوی تدارکاتی مناسبی داشته باشد، در روند نتیجه گیری دچار افت محسوسی شد و تا پیش از دیدار برابر نفت تیمش 400 دقیقه در گلزنی ناکام بود.

شفر عصبانی شب گذشته شرایط کاملا متفاوتی را تجربه کرد و شاگردانش هم وضعیت آرامی را در زمین مسابقه تجربه کردند. بیژن طاهری نماینده شفر در کنار زمین اغلب نکاتی را برای بازیکنان گوشزد می‌کرد اما خبری از فریادهای بی امان شیر آلمانی نبود. اولین تجربه سرمربیگری وینفرد شفر از روی سکوها برای استقلال خوش یمن بود چرا که بهترین نتیجه برای فرار از بحران شکل گرفت و آبی پوشان حالا برای رسیدن به صدر جدول با جوانان با نشاط، انگیزه فراوانی دارند.

شفر3

استقلال تهران وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر