کد خبر: 682395 A

پرسپولیس در حال حاضر چند مصدوم دارد که به دیدار با نماینده قطر خواهند رسید.

به گزارش ایلنا، حالا تنها 72 ساعت تا آغاز حساس ترین بازی فصل فوتبال ایران در سطح باشگاهی باقی مانده باشد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ باید در ورزشگاه مملو از تماشاگر ورزشگاه آزادی از السد و ستاره های پرشمارش در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پذیرایی کنند و برای رسیدن به فینال تلاش کنند.

بدون تردید نگرانی بزرگ هواداران پرسپولیس، وضعیت مصدومان تیم است که آیا به بازی سه شنبه خواهند رسید یا خیر. مهمترین بازیکن در این بین کمال کامیابی نیا است. بازیکنی که در دیدار با نود ارومیه بازهم از ناحیه کتف دچار مشکل شد و درصد زیادی به بهبودی اش نبود اما حالا شنیده می شود او مشکلی برای دیدار با نماینده قدرتمند قطر ندارد و می تواند بعد از غیبت در بازی رفت به دلیل محرومیت این بار به میدان برود.

این پایان ماجرای مصدومان البته نیست. گادوین منشا و امید عالیشاه هم مصدومیت جزئی داشتند که البته آنقدر جچدی نیست که اجازه ندهد آنها در برابر السد به میدان بروند. در این بین تنها حسین ماهینی است که قطعا این بازی را از دست می دهد. او در بازی دربی دچار پارگی رباط صلیبی شد. 

دیگر خبر خوب در این بین بازگشت محسن ربیع خواه خواهد بود. این بازیکن در صورت صلاحدید برانکو می تواند یا در پست دفاع کناری یا هافبک دفاعی به میدان برود.

پرسپولیس السد قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر