کد خبر: 681697 A

سومین دوره بازیهای المپیک جوانان_بوینس آیرس

قرعه کشی مسابقات کاراته در المپیک 2018 بوینوس آیرس امروز انجام شد و 5 نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایلنا، بر اساس قرعه کشی انجام شده، در وزن منهای 53 کیلوگرم، فاطمه خنکدار با رینکا تاتاهاتا از ژاپن, تانیا باروس از پرتغال و آیکا اوکازاکی از تایلند در گروه B مبارزه خواهد کرد.

در گروه A هم اوچاک داملا از ترکیه، یاسمین نصر از مصر، دیلدورا آلیکولوف از ازبکستان، و کاتالینا والدس از شیلی حضور دارند.

در وزن منهای 59 کیلوگرم، مبینا حیدری باهوپ چارلوت از انگلیس، آنا چرنشیوا از روسیه و آسیا اوخاتو از فرانسه در گروه B دیدار می کند.

در آن سو نیز صوفیا بارانی از مجارستان، کوکورو ساکاجی از ژاپن، ایوانا پرویچ از صربستان و مارتا آسیپوا از استونی در گروه A هستند.

در وزن 59+ کیلوگرم، نگین آلتونی در گروه آA با کاراته کاهای دانمارک (لائورا لیک), پورتوریکو( جانسا میشله فونسکا) و ژاپن(ساکورا ساواشیما) دیدار میکند.

در گروه B کریاکی کیدوفاکی از یونان، آنیکا سلید از نروژ، ، لورن پایک از انگلیس وسارا العامری از امارات مبارزه کند.

در وزن 61-کیلوگرم، علیرضا فرجی در گروه B با ماساکی یامائوکا از ژاپن،اوساما اداری از مراکش و پدور پابلو دلاروکا از گواتمالا مبارزه می کند.

در گروه A هم فاهیک وسلی از مقدونیه، محمد العسیری از عربستان، حمد عبداله از اردن، رودریگو تلو از آرژانتین حضور دارند.

و در وزن به اضافه 68 کیلوگرم، نوید محمدی با کیسی ساکیاما از ژاپن، روبرت اواکیموف از روسیه و سین مک کارتی از ایرلند در گروه B همگروه است.

و در گروهAانیس بولوت از ترکیه، کوزا توماس از اسلواکی، جفریس رایوکا از نیوزلند حضور دارند.

فردا رقابتهای اوزان 53- و 59- دختران و 61- کیلوگرم پسران از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی برگزار می شود و به ترتیب فاطمه خنکدار، مبینا حیدری و علیرضا فرجی 3 نماینده کشورمان هستند که در روز اول مسابقات به روی تاتامی می روند.

در دومین روز بازیها، پنجشنبه 26مهرماه(18 اکتبر) هم نگین آلتونی در به اضافه 59 کیلوگرم و نوید محمدی در به اضافه 68 کیلوگرم به مصاف حریفان خواهند رفت. 

آرژانتین المپیک صربستان وزن جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر