کد خبر: 681627 A

هافبک دفاعی پرسپولیس در آستانه بازگشت به مستطیل سبز قرار دارد.

به گزارش ایلنا، هافبک مصدوم پرسپولیس که در اواخر فصل گذشته دچار مصدومیت از ناحیه‌ی رباط صلیبی شده بود و حدود 6 ماه بود که با این مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد دوباره آماده‌ی حضور در ترکیب پرسپولیس است.

ربیع‌خواه که همواره مورد انتقاد هواداران پرسپولیس بوده سعی می‌کند در این بازگشت بیش از پیش نظر آنها را به خود جلب کرده و نشان دهد چرا برانکو تا این حد به او اعتماد دارد و از او همواره در ترکیب خود استفاده می‌کند.

هافبک نجیب پرسپولیس که هیچگاه به اعتراض و گاهی اوقات توهین برخی هواداران پاسخی نداده و همواره از آنان به نیکی و با احترام یاد کرده مستحق احترام بیشتری است. موردی که کمتر دیده می‌شود. ربیخ‌خواه مانند برخی از بازیکنان این روزهای فوتبال کشور اهل حرکات سکوپسند و مصاحبه‌های جنجالی نیست و نشان داده تمام توان خود را برای تیم و مربی و هواداران می‌گذارد و این عملکرد فداکارانه مستحق احترام بیشتری از جانب هواداران است.

در هر جا که برانکو از او خواسته با تمام توان بازی کرده و بیشترین تلاش ممکن را به خرج داده و هیچگاه لب به اعتراض نگشوده که چرا در پست اصلی خود بازی نمی‌کند. گاه در دفاع چپ گاه در دفاع راست و گاه در عمق خط دفاعی به بازی گرفته شده و اغلب عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

حال او بازگشته با کوهی از انگیزه و اشتیاق برای جنگیدن برای پیراهن پرسپولیس و این می‌تواند در این برهه که برانکو با کمبود بازیکن مواجه است کمک حال او باشد.

عکس: فرشید ترقی

ربیع خواه2

پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر