کد خبر: 681300 A

شهرداری تبریز 1 - اروند 2؛

تیم فوتبال اروند خرمشهر موفق شد در دیداری خارج از خانه تیم شهرداری تبریز را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم شهرداری تبریز و اروند خرمشهر از ساعت 15:15 در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه این بازی، اروند خرمشهر موفق شد 2-1 شهرداری تبریز را شکست دهد.

در نیمه اول این بازی، دو تیم یک بازی سرد و کسل کننده‌ای را به اجرا گذاشتند و با گوشزد کردن نقاط ضعف یکدیگر توسط مربیان در بین دو نیمه، دو تیم از جانب احتیاط رهایی یافته و فوتبال به مراتب زیباتری را در نیمه دوم به نمایش گذاشتند.

البته می‌تواند گفت اخراج رسول پیرزاده در بهتر شدن بازی نقش مهم‌تری داشت و اخراجش سبب زیباترشدن بازی شد. با اخراج پیرزاده و 10 نفره شدن شهرداری تبریز در دقیقه 53، فشار حملات اروند روی دروازه حریف بیشتر شد تا اینکه در دقیقه 77 محمدجواد محمدی موفق شد دروازه حریف را باز کند.

این پایان کار نبود و در دقیقه 92، شهرداری تبریز روی بازی هوایی آورد و روی فعل و انفعالاتی که در محوطه جریمه تیم اروند رخ داد، جعفر برزگر موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. تنها ثانیه‌هایی از بازی مانده بود که شوت از راه دور حمید نعمتی، مدافع اروند خرمشهر به تور دروازه شهرداری چسبید و خرمشهری‌ها، پس از مدت‌ها موفق شدند در لیگ یک به پیروزی دست پیدا کنند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

شهرداری تبریز؛ وحید مهدی خانی - دانا نقشبندی - مهدی قریشی - مهدی رستم زاده - سجاد رهبر - فرشاد بیابانی - مهدی حسین زاده - جعفر برزگر - احمد امیر کامدار - رسول پیرزاده - احمد حسین زاده

سرمربی: وحید جعفری 

اروند؛ میکائیل ایمن تراج - ابراهیم کریمی - بهتاش میثاقیان - وحید عسگری - حمید نعمتی - محمدمهدی عسگری - محمد علیزاده - علی هزامی - بهادر عبدی - علی پورمحمد - منصور تنهایی

سرمربی: اکبر میثاقیان

گفتنی است اروند خرمشهر با احتساب این 3 امتیاز، 10 امتیازی شده و به رده هشتم جدول صعود کرد و شهرداری تبریز نیز باهمان 7 امتیاز در میانه‌های جدول رده‌بندی قرار دارد.

شهرداری تبریز‌ لیگ دسته اول اروند خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر