کد خبر: 681141 A

آردا توران درگیر حاشیه‌ی عجیبی شده است.

به گزارش ایلنا، ماجرای درگیری آردا توران ستاره‌ بزرگ فوتبال ترکیه با برکای شاهین خواننده‌ مشهور این کشور که در نهایت به تیراندازی منجر شده این روزها یکی از پرحاشیه‌ترین اخبار ترکیه است. آردا توران اخیرا در مراسمی پس از توهین جنسیتی به همسر بِرکای، با این خواننده ترک زد و خورد کرد و سپس با اسلحه او و نیروهای امنیتی‌اش را تهدید کرد. برکای در حال حاضر به دلیل شدت آسیب‌دیدگی در بیمارستان به‌سر می‌برد.

ماجرای این درگیری البته بسیار عجیب است. درگیری بین این دو چهره‌ مشهور در یک کلوب شبانه در استانبول آغاز می‌شود، جایی که این دو نفر با هم بر سر توهین توران به همسر برکای درگیری فیزیکی پیدا کرده و آردا توران با سر به بینی برکای کوبیده و او را مجروح می‌کند. بر اساس تصاویر دوربین‌های مداربسته ساعت 5:20 صبح ابتدا برکای از نایت‌کلاب خارج می‌شود، ساعت 5:22 دقیقه بوراک ییلماز ملی‌پوش ترکیه و بازیکن باشگاه ترابزون‌اسپور در مقابل دوربین‌های مداربسته ظاهر می‌شود، یک دقیقه بعد هم طرف دیگر دعوا آردا توران در مقابل دوربین‌ها ظاهر می‌شود.

آردا توران نمی‌تواند روی پای خود بایستد و تلو تلو می‌خورد طوری که برای سرپا نگه داشتن او 8 نفر کمک می‌کنند! آردا توران می‌خواهد به آن طرف خیابان به طرف برکای برود ولی اطرافیان او برای اینکه در خیابان دعوایی رخ ندهد با تلاش بسیار اجازه نمی‌دهند توران به برکای نزدیک شود. ساعت 5:25 دقیقه برکای با بینی شکسته سوار تاکسی شده و به بیمارستان منتقل می‌شود. آردا توران هم وقتی متوجه می‌شود برکای به بیمارستان منتقل شده او هم راهی بیمارستان می‌شود. توران نیز به دنبال او به بیمارستان می‌رود در حالی‌که یک کلت زیر کتش پنهان کرده و در آنجا درگیری بین این دو بالا می‌گیرد و توران یک گلوله شلیک می‌کند که به برکای اصابت نمی‌کند اما به دلیل ضرب و شتم این خواننده ترک در بیمارستان بستری شده.

وکیل برکای بعدا اعلام کرده که آردا توران عمدا و برای ترساندن موکلش در بیمارستان شلیک کرده و باید مجازات شود هر چند آردا این اتهام را رد کرده و می‌گوید تپانچه به دلیل اینکه چند بار توسط او و برکای جابه‌جا شده به صورت اتفاقی شلیک شده است. وکیل برکای نیز به اتهام‌های توهین جنسیتی، ضرب و شتم عمدی و تهدید نیروهای امنیتی درخواست به زندان افتادن هافبک پیشین تیم‌های بارسلونا و اتلتیکومادرید را داده است. در همین راستا دادستانی ترکیه درخواست 5/12 سال حبس برای آردا توران بابت ضرب و شتم بِرکای را کرد.

بارسلونا آردا توران فوتبال ترکیه برکای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر