کد خبر: 681134 A

تحولات در انزلی در آستانه اجرایی شدن

ملوان بندر انزلی روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و جز فانوس به دستان لیگ یک است.

به گزارش ایلنا، فرهاد پورغلامی در انزلی پایگاه محکمی ندارد. هواداران اعتقاد چندانی به او ندارند و البته جدایی پژمان نوری هم باعث شده تا پورغلامی اعتبار گذشته‌اش را از دست بدهد. اینها را بگذارید کنار نتایج دو، سه هفته اخیر ملوان و البته نقل و انتقالات تیم در ابتدای فصل تا ببینید او در چه شرایط عجیبی قرار دارد. قضیه محمد آبشک و آن 100 میلیون تومانی که از دست ملوان رفت هم اعتقاد مدیران ملوان به پورغلامی را کاهش داده است.

محمد رفیع‌نیا مالک ملوان است. جوانی که آرزوهای بزرگی برای تیم محبوب شمال ایران در سر دارد. او که در ملوان، نخستین تجربه تیمداری را پشت سر می‌گذارد، به امید روزهای موفق پا به این تیم قدیمی گذاشته اما فعلا به هدفش نرسیده. حداقل فرهاد پورغلامی نشان داده که نمی‌تواند این مالک جوان را به رویای خود - صعود ملوان به لیگ برتر- برساند.

حذف ملوان از جام حذفی و شکست مقابل رقیب قدیمی-‌سپیدرود- و البته باخت خانگی مقابل گل‌گهر سیرجان دست به دست هم داده تا انتقاد از پورغلامی شدت بیشتری به خود بگیرد. در انزلی کمتر کسی است که شایعه اخراج او از ملوان را نشنیده باشد. بخصوص بعد از پست اینستاگرامی اخیری که مالک باشگاه منتشر کرده و سر و صدای بسیاری به راه انداخته. در این پست، تصویر پژمان نوری و مازیار زارع کنار هم دیده می‌شود. آنها در رختکن نشسته‌اند، انگار که می‌خواهند برای بازگشت به ملوان آماده شوند. این پست اینستاگرامی، تلنگری بود به فرهاد پورغلامی. او که موقعیت خود را در خطر می‌دید، در مصاحبه‌ای مدعی شد هرگز پژمان نوری را از تیم کنار نگذاشته و نام او را هنوز در فهرست ملوان نگه داشته. یعنی اینکه هواداران پژمان در انزلی نگران بازگشت او به ملوان نباشند. پورغلامی با این مصاحبه سعی کرده حمایت هواداران را دوباره پشت خود و تیم ببیند اما ماجرا از این پیچیده‌تر است. مدیران ملوان با پژمان نوری و مازیار زارع برای بازگشت به ملوان مذاکره کرده‌اند. بازگشت آنها منوط به شکست ملوان مقابل شهرداری‌ ماهشهر است. آن‌وقت، پورغلامی دو راه پیش رو دارد.

ابتدا موافقت با بازگشت پژمان نوری و مازیار زارع و در غیر این‌صورت پایان همکاری با ملوان. با انتخاب گزینه دوم، پورغلامی شغل خود را از دست می‌دهد و البته ستاره‌های سابق نیز به ملوان برمی‌گردند. شاید این‌بار در قامت مربی -‌ بازیکن و شاید هم فقط بازیکن. گویا قرار است در صورت اخراج پورغلامی، محمد احمدزاده به عنوان سرمربی ملوان انتخاب شود و مازیار، پژمان و جلال رافخایی هم به عنوان بازیکن فعالیت خود را آغاز کنند. این اتفاق‌ها را بگذارید کنار پست اینستاگرامی رفیع‌نیا تا تغییرات در انزلی را بیشتر احساس کنید.

ملوان در ماهشهر میهمان شهرداری است. بعد از این بازی و شکست احتمالی در بازی خارج از خانه، منتظر اخبار جدید از انزلی باشید. اخباری از یک تیم قدیمی و ریشه‌دار، با انبوهی از هوادار و ستاره‌های بزرگ و نامی. ستاره‌هایی که جایی در تیم نداشتند اما حالا شرایط برای بازگشت‌شان فراهم شده است.

ملوان مازیار زارع فرهاد پورغلامی پژمان نوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر