کد خبر: 681048 A

احتمال بالای تغییر در کادر گلرهای تیم ملی؛

عملکرد نه چندان مطمئن دو گلر ملی پوش فضا را برای دعوت شدن سایرین باز کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم ملی فوتبال کشورمان این روزها خود را برای رقابت‌‌های حساس جام ملت‌های آسیای 2019 آماده می‌کند و اردوها و دیدارهای تدارکاتی خود را بر اساس تقویم فیفا برگزار می‌کند تا در بهترین فرم ممکن راهی رقابت‌های امارات شود.

اگرچه اکثر نفرات ترکیب کی‌روش مشخص هستند و بازیکنان ثابتی که پای همه اردوهای سال‌‌های اخیر بودند گزینه‌های اصلی و احتمالی حضور در جام ملت‌ها خواهند بود ولی با این وجود در برخی از پست‌ها هنوز تردید‌هایی وجود دارد که دروازه‌بانی یکی از آنهاست

در حال حاضر 4 گلر به تیم ملی دعوت شده‌اند که علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، رشید مظاهری و حسین حسینی هستند که در این میان حضور عابدزاده و بیرانوند در امارات تقریباً قطعی است ولی نسبت به دعوت از رشید مظاهری و حسین حسینی تردید‌هایی وجود دارد.

حسینی که از گلرهای مورد علاقه کی‌روش است، به دلیل نیمکت نشینی در چند بازی جام جهانی را از دست داد و حالا هم ماه‌ها از آخرین بازی او می‌گذرد و در استقلال به یک نیمکت نشین تمام عیار تبدیل شده است که ادامه این روند قطعاً به حضورش در فهرست‌های بعدی کی‌روش لطمه می‌زند.

نفر بعدی رشید مظاهری است که بر خلاف فصل گذشته تا کنون نتوانسته برای ذوب آهن همان گلر همیشگی باشد و عملکرد پرنوسان وی جایگاهش در تیم ملی را هم به خطر انداخته است. صحبت‌هایی از اختلاف مظاهری با ذوبی‌ها و تلاشش برای جدایی شنیده می‌شود که شاید در شرایط روحی و انگیزشی او تاثیرگذار بوده است ولی در هر صورت او هم از جایگاه مطمئنی در تیم ملی برخوردار نیست.

در حال حاضر چند دروازه‌بان لیگ برتری هستند که می‌توان گفت در صف حضور در تیم ملی قرار دارند، پیام نیازمند، وحید شیخ ویسی و محسن فروزان گلرهایی هستند که ممکن است مورد اعتماد کی‌روش واقع شوند و به نظر می‌رسد در این میان کفه کمی به سمت نیازمند سنگینی کند.

گلر جوان سپاهان بازی‌های خوبی در ترکیب تیمش انجام داده و با توجه به سبک بازی به شدت هجومی این تیم توانسته خلا نفوذهای خط دفاع و جا ماندنشان در حملات حریف را بپوشاند و گزینه مطمئنی برای دروازه طلایی پوشان باشد.

باید دید در نهایت کی‌روش تغییر در جمع گلرهایش را در فرصت باقی مانده تا رقابت‌های آسیایی عملی می‌کند یا ترجیح می‌دهد از همان نفرات ثابت بهره ببرد.

 

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان پیام نیازمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر