کد خبر: 680824 A

گل گهر 3 - مس رفسنجان 1؛

تیم گل گهر سیرجان موفق شد در خانه از سد مس رفسنجان بگذرد.

به گزارش ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم گل گهر سیرجان و مس رفسنجان در ورزشگاه امام علی سیرجان به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، تیم گل گهر موفق شد 3-1 مس رفسنجان را شکست دهد و 3 امتیاز دربی مربیان کروات را از آن خود کند.

گل گهری‌ها در این بازی خیلی زود دروازه تیم مس را گشودند و در دقیقه 3 این بازی، پیمان رنجبری بهترین گلزن این فصل لیگ یک با گلش موفق شد تمرکز را از تیم مس بگیرد. آبی‌پوشان گل گهر به این گل زده اکتفا نکردند و در دقیقه 25 نیز توسط مهرداد آوخ به گل رسیدند و 10 دقیقه بعد یعنی در دقیقه 35، نوبت به حمید گلزاری رسید تا شمار گل‌های گل گهر را به عدد 3 برساند و وینگو با خیالی آسوده وارد رختکن شود.

در نیمه دوم اما گل گهر بازهم موقعیت‌های برای گلزنی داشت اما عدم دقت مهاجمین این تیم و بی‌میلی آنها سبب شد تا شمار گل‌های خورده مس بیشتر از این نشود. در ادامه بازی و در دقیقه 78 نیز تیم مس رفسنجان توسط بهترین گلزن تیمش یعنی اکبر صغیری به گل رسید اما این گل راه گشا نبود و در نهایت یاران میشو کرستیچوویچ بازی را در دربی کروات‌ها به شاگردان وینگو بگوویچ واگذار کردند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

گل گهر سیرجان؛ مهرداد بشاگردی - علیرضا ابراهیمی - علی قربانخانی - بهمن کامل - ابوالفضل زندوی - امین پورعلی - محسن آذرپاد - مهران گلزاری - مهرداد آوخ - پیمان نامور - پیمان رنجبری

سرمربی: وینگو بگوویچ

مس رفسنجان؛ نیما علیپور - محمد خان احمدی - سید احمد حیات منش - سید کاظم حیات منش - محسن ورزکار - اکبر صغیری - علی اکبر حیدری نیا - حسین مقیمی - علی مرزبان - امین مشایخ - محمدحسین مهرآزما

سرمربی: میشو کرستیچوویچ

گفتنی است گل گهر سیرجان با این پیروزی 16 امتیازی شد و همچنان در صدر جدول جا خشک کرده است و مس رفسنجان نیز باهمان 5 امتیاز در رده سیزدهم جدول جای گرفته است.

مس رفسنجان گل گهر سیرجان لیگ دسته اول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر