کد خبر: 680622 A

بازیکنان جوان ما می‌توانند خودشان را نشان بدهند

سرمربی تیم ملی فوتبال بولیوی گفت: تیم ما برای مسابقات انتخابی در ارتفاع بالا بازی می کند و ما می خواهیم بازیکنانمان را با شرایط دیگر جغرافیایی آشنا کنیم.البته بعد مسافت و سفری که داشتیم فرصت خوبی را برای تیم ما فراهم کرده که بتوانیم با شرایط جدید آشنا شویم.

به گزارش ایلنا، سزار فاریاس سرمربی تیم ملی فوتبال بولیوی در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه مقابل ایران اظهار داشت: بازی فردا دیدار جالبی است ایران مربی خوبی دارد که 7 سال است با ایران کار می‌کند ایران در جام جهانی عملکرد خوبی داشته و مسابقه فردا از این نظر که دو تیم سبک متفاوتی دارند، جالب می‌شود. بولیوی از آمریکای جنوبی می‌آید و تیم‌های بزرگی مثل برزیل و آرژانتین در آنجا حضور دارند.

او ادامه داد: صعود از بین این تیم ها به جام جهانی خیلی سخت است ولی همانطور که ایران برای مسابقات پیش رو تلاش می کند ما هم این کار را انجام می دهیم. بازی فردا از نظر من بازی خوبی است و در تیم من بازیکنان جوانی هستند که می توانند خود را نشان بدهند.

سرمربی بولیوی درباره اینکه در دیدار فردا نفرات اصلی تیمش را به میدان می‌فرستد یا خیر گفت: ما بازیکنان خوبی داریم که خوب کار می کنند، ایران تیم خوبی است و در آسیا هم جزو تیم های برتر محسوب می شود، تیم ما برای مسابقات انتخابی در ارتفاع بالا بازی می کند و ما می خواهیم بازیکنانمان را با شرایط دیگر جغرافیایی آشنا کنیم.البته بعد مسافت و سفری که داشتیم فرصت خوبی را برای تیم ما فراهم کرده که بتوانیم با شرایط جدید آشنا شویم.

سرمربی تیم ملی بولیوی در خصوص اینکه آیا ایران می تواند قهرمان آسیا شود گفت: ایران در جام جهانی در گروه سختی قرار داشت ولی عملکرد این تیم خوب بود. ما جام جهانی را در لندن که کی روش هم آنجا حضور داشت آنالیز کردیم. این تیم مربی خوبی دارد و از بازیکنان خوبی بهره می برد، ایران می تواند در ادامه بهتر هم شود.

فاریاس در پایان درباره کارنامه خود گفت: من 6 سال سابقه مربیگری در ونزوئلا را داشتم،در مسابقات زیر 20 سال آمریکای جنوبی بودم، در مصر هم در جام جهانی سرمربی زیر 20 سال ونزوئلا بودم، سابقه مربیگری در لیگ هند را هم داشتم در حال حاضر سرمربی استرونجر بولیوی هم هستم و بعد از ماه دسامبر رسما در تیم ملی بولیوی کار خواهم کرد.

تیم ملی فوتبال ایران سزار فاریاس تیم ملی فوتبال بولیوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر