کد خبر: 680412 A

فروش الکترونیک بلیت بازی با السد

در حالیکه جایگاه و روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی بلیت هایش بعد از 10 دقیقه تمام شد، بازار سیاه در فضای مجازی برای فروش آن شکل گرفته است.

به گزارش ایلنا و بنابر اعلام پندار خمارلو، عرضه الکترونیک بلیت بازی پرسپولیس - السد از ساعت 9 صبح روز شنبه‌، 28مهر، آغاز شده است.

با اعلام مدیر روابط عمومی پرسپولیس، بلیت جایگاه‌های مختلف طبقه اول ورزشگاه فقط از طریق این سامانه عرضه خواهد شد و با اتمام بلیت‌های هر قسمت، بخش مربوط به آن بسته خواهد شد.

با توجه به پیش بینی مراجعه فراوان متقاضیان تهیه بلیت، تست‌های لازم انجام شده و سامانه فروش الکترونیک بلیت بازی  آمادگی ارایه خدمات به هواداران را خواهد داشت.

همچنین با هر کد ملی تنها می‌توان یک بلیت را خریداری کرد. فرایند خرید پس از دریافت کد رهگیری کامل خواهد شد و برای خرید بلیت حتما باید کارت بانکی دارای رمز دوم در اختیار باشد.

خریداران باید در روز برگزاری مسابقه با در دست داشتن کارت ملی و کد رهگیری به گیشه‌های مشخص شده در ورزشگاه آزادی مراجعه کنند تا بلیت بازی را دریافت نمایند.

شایان ذکر است، همانطور که پیش از این اعلام شده بود؛ قیمت بلیت این دیدار نسبت به قیمت‌های بازی قبل برابر الدحیل تغییر نکرده است. به این ترتیب بلیت جایگاه و روبروی جایگاه به قیمت‌های 35 و 30 هزار تومان و بلیت سکوهای پشت دروازه و طبقه دوم با قیمت 15 هزارتومان ارایه خواهد شد.

* با باز شدن سامانه فروش بلیت در ساعت 9 صبح شاهد هجوم کاربران زیادی برای خرید بلیت بودیم تا جایی که سامانه به سرعت از دسترس خارج شد و بعد از گذشت کمتر از یک ساعت کلیه بلیت‌های جایگاه و روبروی جایگاه به فروش رسید و باقیمانده‌اش صفر شد. سایر جایگاه‌ها هم به سرعت در حال پر شدن است.

photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۰_۰۹-۵۳-۳۱

* در نهایت بلیت این دیدار در فاصله سه روز مانده به انجام بازی به طور کامل و طبق ادعا سایت مربوطه به طور کامل به فروش رفته است.

Cap11ture

Capture

* بعد از پر شدن جایگاه و روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی، بازار سیاه در فضای مجازی با قیمت های نجومی ایجاد شد.

 

بازی بلیط پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا ورزشگاه آزادی بلیت بازی پرسپولیس السد فروش اینترنتی بلیت پرسپولیس السد فروش الکترونیک بلیت بازی با السد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر